Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti hetente hányszor mentek...

Ti hetente hányszor mentek lovagolni? (akiknek saját lova van kíméljenek)

Figyelt kérdés

Hetente hányszor mentek lovagolni?


Kérem szépen, akinek saját lova van ne válaszoljon!



2013. jún. 22. 13:02
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Amúgy én hetente 1x járok! Érdemes lenne hetente többször?
2013. jún. 22. 13:04
 2/15 anonim ***** válasza:
szerintem nem én is 1x megyek ha gyorsabban akarsz tanulni vagy túl sok a szabadidőd akor igen remélem tudtam segíteni :))
2013. jún. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen! :) Méghozzá sokat mert legalább nem érzem úgy hogy egyedül vagyok!
2013. jún. 22. 13:11
 4/15 anonim ***** válasza:
Heti 1 nem sokat er, en ket evig jartam igy( nyaron nem) es kb. semmit nem ert, ha visszamehetnek az idoben, ugyanennyi lovaglast besuritenek egy 3-6 honapra, es mondjuk 6000x ennyire tudnek most lovagolni:D dehat nekem mar keso banat sajnos
2013. jún. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Már nem lovagolok, de amikor még igen, csak hétvégén jártam ki, terepre, de akkor naponta többször is lóra ültem, 2-6 órás túrákra.
2013. jún. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én kb.9 hónapja kezdtem lovagolni.Az első 5 hónapban csak heti egyszer,de most már heti kétszer megyek.:D
2013. jún. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Saját lovon most igyekszem napi rendszerességgel, bár vannak durva ciklikusságok, ebbe nem mennék bele. Anno heti 1×, max 2× jártam ki, igazából nem feltétlenül ezzel volt a baj (bár bizonyos szint után már ez is gátoló tényező, mert lassabban lehet így haladni), hanem, hogy rossz helyre - osztályban zötyögtünk körbe-körbe, olyan súlyos üléshibákat hoztam magammal, amit most, rendes edzőkkel alig bírok kigyomlálni... És ilyen helyre járhattam volna heti 7×, akkor is pocsék lenne az egész, holott annyi lovasmúlttal, mint ami nekem van, már bőven A/L osztálynál kéne járnom... Hát nem járok.
2013. jún. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak heti egyszer. :/ Ha tehetném mennèk minden nap, terepre is, tùrákra, de 3000 Ft egy óra, örülök ennek az egynek is. :) Egy éve ez is "álomnak" tűnt. Remélem egyszer jó lovas leszek így is. Hogy mennyit fejlődsz, az tőled, az óra minőségétől is függ. Van ahol a fele bemelegítő séta, valahol nagyon kemény edzés.
2013. jún. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Heti 2x,de szerintem ha jó az edződ,akkor elég :)
2013. jún. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Lovardába edzőmhöz: heti 1x, két hetente 2x

Magán személyhez egyedül: heti 3x


Nekem ez a kötelességem sajnos, de szívesen cserélnék bárki mással, nagyon meg lehet unni ennyi lovaglást. Főleg azon a szinten amikor már semmi örömet nem tud adni, csak állandó küzdelmeket meg kudarcokat...

2013. jún. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!