Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti hetente hányszor mentek...

Ti hetente hányszor mentek lovagolni? (akiknek saját lova van kíméljenek)

Figyelt kérdés

Hetente hányszor mentek lovagolni?


Kérem szépen, akinek saját lova van ne válaszoljon!



2013. jún. 22. 13:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ahol állandó küzdelem és kudarc, ott nem megfelelő az oktatás, ahova jársz! Rendes edző, oktató felkészít mindenre, amire szükséges, és nem érnek nagy csalódások - okos magánszemély meg nem ültet fel egyedül egy totál kezelhetetlen lóra, akkor főleg nem, ha a tudásod még nem érett meg rá.

Utolsó, nem tudom, merre laksz, de ha elárulod, lehet, valaki tud esetleg _jó_ edzőt ajánlani.

2013. jún. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem az edzőmmel van baj, ő az egyik legelismertebb a szakmájában, és tényleg ért is ahhoz amit csinál. A magán személy lova meg egyáltalán nem kezelhetetlen, sőt egy nagyon jó kis verseny ló.

Igazából.. áh ez nagyon bonyolult, inkább hagyjuk. A lényeg hogy nem jókedvemből lovagolok, de nem akarok panaszkodni, mert tudom hogy más a fél karját odaadná fele ennyi lovaglásért is. A mindig kudarcok érnek az enyhe túlzás volt azért, egyszerűen már unom az egészet, és nem tudok örülni ha pl. sikerül egy sorozatos ugrásváltás minimális segítségadásra, nem okoz sikerélményt, csak úgy "áh remek sikerült, de végül is kit érdekel?"


Budapesti lovas vagyok, de nem keresek új edzőt, ha majd mégis akkor értesítelek, köszönöm szépen.

A tudásommal meg nincsen baj hisz versenyzek. Asszem.

2013. jún. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Heti 4-szer! ^^

Zsokésulis vagyok <3

2013. jún. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Heti 4×
2015. okt. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

#13-as, #14-es, hány évesek vagytok?

Amúgy én is heti egyszer.

2016. ápr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!