Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti mit gondoltok a lovak...

Ti mit gondoltok a lovak puszilgatásáról, hogy beszélnek hozzájuk?

Figyelt kérdés

2013. jún. 23. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt csinálom még 20 évesen is. A ló a társad és ha beszélni sem beszélsz hozzájuk akkor nem érdemes a lovakkal foglalkoznod. A puszi az csak bónusz.
2013. jún. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is szoktam beszélni,puszilgatni csak kíváncsi vagyok, hogy ti mit gondoltok róla.
2013. jún. 23. 11:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan! Kutyát, macskát, lovat, tengerimalacot imádom puszilgatni! Az egészségügyi szempontokat olyankor mindig elvetem és jól megölelgetem mindet :) Egy átlagos napja egy állatbolondnak így telik. Sok puszi, sok ölelés, sok-sok szeretet!
2013. jún. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam a pacit puszilgatni akit lovaglok pedig nem is az enyém! :P Beszélni is szoktam hozzá(juk) ,van ,hogy olyan sokat ,hogy egyes emberek hülyének néztek/néznek. :)
2013. jún. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezekben semmi rossz. A probléma ott kezdődik, amikor a ló apróbb pofátlanságai nincsenek lerendezve, pl hagyja, hogy rálépjen, beszorítsa, legeljen, amikor nem akarja, nem koppint az orrára, ha csipked. Ezeket nem lehet puszival lerendezni.
2013. jún. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is minden állatot szeretgetek, társalgok velük. :) Ha lovon vagy, akkor pedig elkerülhetetlen, hogy szólj hozzá valamit.
2013. jún. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én folyamatosan beszélgetek vele.. és igényli illetve figyel rám.. a puszit meg szinte követeli..(ha nem én puszilom ő nyalogat..[és nem sóhiány..van előtte0-24 nyalósó..])
2013. jún. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!