Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lehet hogy félek?

Lehet hogy félek?

Figyelt kérdés
tavaly nyár óta lovagolok de nem olyan rendszeresen.Amikor nem vagyok a lovardába folyton csak az jár az eszembe milyen jó lenne kint lenni, de mikor kimegyek félek. nemtudom mért. Ha mondjuk még nem ültem azon a lovon iszonyatosan félek rajta terepen stb.. hogy csináljam hogy ne érezzek igy? kérlek segítsetek. 13/L
2013. júl. 14. 12:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Azóta félek amióta egyszer télen leestem a lóról mert megcsúszott a dombról lejövett és én leestem. Attól is félek hogy osztályban a kanyarban vágta közben a ló elesik, elcsúszik. könyörgöm segitsetek, hétfőn megyek táborba és szeretném jól érezni magam.:(
2013. júl. 14. 13:16
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már régen nem voltam lovagolni és elindulunk a lovardába én is így szoktam érezni, de nem is inkább félni hanem izgulni szoktam... Szerintem ha elkezdesz rendszeresen járni lovagolni már nem fogsz így érezni :)
2013. júl. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok

És mindenképpen hordj kobakot, gerincvédőt

Szerintem ez hogyha már rajtad van akkor biztonságérzetet nyújt :)

2013. júl. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!