Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek igaza volt?

Szerintetek igaza volt?

Figyelt kérdés
ma kinnt voltam a lovardába ahova kiszoktam menni. odamenten az egyik lóhoz és megsimogattam minden és egy két perc telt el mikor odajött egy nő és kérdezte adtunk e neki valamit. mi mondtuk hogy nem erre ő lecseszett hogy illene neki adni valamit. amugy sokszor szoktam de most hirtelen ötlet volt hogy menjünk ki nem volt nálam pénz nem vettem semmit. aztán picit arréb ment mi beszélgettünk tovább mert hárman voltunk és ugy 10 másodperc elteltével megint belénk köt hogy ne simogassuk már.. mert hogy oké hogy megsimogatjuk de ne piszkáljuk folyamatosan... most már nem azért de ugy 5 perce lehettünk a ló mellet aki ráadásul szerintem örült is nekünk mert engem ismert is. ő meg ugy viselkedett mintha életemben először látnék lovat és nem azért de tavaly pl egész nyáron kinnt dolgoztam.. most miez hogy belénk köt? nem az ő lova hanem a lovardáé.. igaza volt szerintetek? 15/L
2013. júl. 16. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
nem, nagyon igénylik az emberei társaságot
2013. júl. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem ne foglalkozz vele, csináld úgy ahogy te jónak érzed. De ahogy érzed! Szó szerint. Első megérzés az mindig jó.
2013. júl. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak úgy, a lókét szép szeméért sose adunk neki semmi finomat, jutalmat, mert a ló azt nem tudja értelmezni, ettől szemtelenedik el, úgy veszi, alanyi jogon jár neki, és elkezd követelőzni, csipkedni, végül akár célzottan harapni is... Ráadásul én nem is örülnék neki, ha ki tudja, kik tömnék a lovam mindenfélével, ami vagy jó neki, vagy nem...

Másfelől, ha nem az ő lova, akkor nem sok beleszólása van, egyedül az edzők, vagy a lovarda vezetője mondhatja meg, ránézhettek-e a lovakra, vagy sem.

2013. júl. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Dehogy volt igaza...Ne hagyd magad, ha egy ilyen ember "pofázik" neked, akinek láthatóan semmi köze hozzá, és ráadásul még elég butaságot is mond (ami nem feltétlenül lenne baj, ha nem éppen ilyen hangnemet ütne meg hozzá).

Nem kell durván odaszólni neki, végtére is gondolom te voltál a jóval fiatalabb, de lehet udvariasan is közölni vele a dolgokat. Én is bírom az ilyen embereket mikor azt sem tudják hogy isszák e vagy eszik a dolgokat, de azért mindenféleképpen hozzá kell szólniuk...-.- Ahogy előttem írták, " a két szép szeméért" nem jó jutalmazgatni egy lovat, nem szomszéd ez, hogy almáspitével állíts be mindig hozzá. Gondolom karámban vagy boxban lehetett a ló, ha annyira zavarta volna, hát tudatja, vagy egyszerűen arrébb megy. És igen is jól esik nekik ha csak odamész hozzájuk vakarászni.:) Ugyan olyan idős vagyok mint te.:)

2013. júl. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek én is igy gondoltam:)) amugy nem szoktam hagyni magam nem szokásom nem szeretem ha olyan szol be nekem igy aki nem is tudja.. -.- :)
2013. júl. 17. 14:57
 6/6 A kérdező kommentje:
amugy miközbe magyarázott még a ló nevét sem mondta jol mert nem ugy hivják... ennyit az ő nagy tudásáról:)
2013. júl. 17. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!