Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Én már 3 éve lovagolok egy...

Én már 3 éve lovagolok egy lovardában, de még csak idén kezdtem el vágtatni szerintetek miért?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert már láttam olyat aki 10 hónapja lovagol és már vágtat ,, engem ez nagyon zavar...' héten egyszer lovagolok..

#vágta #ló . lovaglás
2013. júl. 18. 14:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én eleve nem is engednék el lovast míg nem tud biztonságosan futószáron kengyellel és anélkül vágtázni, és nem ismeri a segítségeket. Látod a heti ezer Ft milyen oktatást takar, meg egy lovas mindig tanul, akár a jó pap, mert ha elérsz egy bizonyos szintet úgy is keresni fogod a kihívást. Pl ha csak hobbizol és már jó lovas vagy lehet elkezdesz problémásabb lovakat helyrehozni.


Még 2-3 ezer sem olyan vészes egy alkalomért, ha normálisan oktatnak, megfelelő ülésbiztonságot adnak és kijavítják az összes hibád. Sőt az 1000Ft gyanúsan olcsó is.

2013. júl. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Lili1Dtimpex ***** válasza:
Lovagoltam 45percet 3000-ért amikor még kezdtem..tök egyedül az edzőmmel.Egy lovardában..egy év után már tuti biztosan ültem a nyeregben..nem éri meg olcsó helyre menni,mert az szar.mindennek van ára.;)
2013. júl. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem azért szar, mert olcsó, lehet attól még nagyon jó, bár ritka az olyan, amelyik egyszerre jó és olcsó... De ez a hely tényleg nem a legjobb, hagyd ott.
2013. júl. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!