Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek ciki?

Szerintetek ciki?

Figyelt kérdés
7éve lovaglok és ez idő alatt egyszer sem estem le lóról.Kaptam szinte minden féle pacit,bakkolos,rugos,szelíd,pörgős,lusta...Voltam már esés helyzetben de nem estem le mert meg bírtam fogni vagy nem bírt ledobni mert ki bírtam ülni.Barátaim sokazor mindják hogy a ló pl.lehajtotta ügetésbe a fejét és jó nagyot estek.Nállam vágtába is le szokták hajtani és bakkolni de én ki tudom ülni.Mostanában elkeztek piszkálni barátaim hogy még sose estem lóról és az nem is igazi lovas aki sose esett.Kicsit szarul esik hogy ezt mondják...Szerintetek ciki?
2013. júl. 21. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
nem, de tényleg így van,hogy akkor válsz lovassá, ha leestél a lóról...én akkor estem először, amikor azt hittem, tudok lovagolni és a saját lovamról sikerült
2013. júl. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

már miért lenne ciki hogy sose estél le a lóról???


díjugratás közepén a legjobb idővel futni majd az utolsó akadálynál leesni mert megtorpan a ló: nah az ciki...


azért leesni mert rosszul tetted rá a nyerget: nah az ciki...


7 év lovaglás után leesni a lóról csak azért mert piszkálnak miatta: nah az a legcikibb...

2013. júl. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bátyám 14 év lovaglás után esett 1x pedig ő is kapott mindenféle lovat!
2013. júl. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kétféle lovas létezik, aki már esett lóról és aki le fog esni. Az hogy eddig nem estél köszönheted a tudásodnak és a szerencsének is, viszont elég egy esés is, hogy vége legyen a dalnak....
2013. júl. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Valletta ***** válasza:
Nem ciki, de nyilvánvalóan nem ültél még igazi kemény ló nyergében, vagy inkább az a kiegyezős fajta lovas vagy, akinek ha ellenszegül a ló, megpróbál finoman közös álláspontra helyezkedni vele. Én is ilyen vagyok, mert félek az eséstől, ha érzem, hogy necces a szituáció, akkor inkább visszalépek kettőt, a ló is enged, így nincs esés, viszont ha tovább követelnék, a ló tovább ellenkezne és könnyebben lehetne esés a vége. Majd fogsz esni te is, ha nehezebb lovakra ülsz, vagy többet követelsz tőlük, ne aggódj. Sokszor látom például, hogy kezdő lovasok alatt (teljesen mindegy, ki hány éve lovagol, a lényeg, hogy milyen a lovas tudása) szépen eltotyog a ló, míg ha én felülök rá és alapvető dolgokat kérek tőle, legyen az csak fokozottabb alálépés, korrekt hajlítás, bármi, nem tetszik a lónak a munka. Szóval látatlanban nehéz nyilatkozni, de cikinek nem ciki, eljön majd a te lovad is, amivel meggyűlik majd a bajod.
2013. júl. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 lola5858 válasza:

Én is 7 éve lovagolok, de én se estem le még igazán (egyszer vetélkedő volt és át kellett mászni a lovon szőrén és túl csúsztam). De már lassan nekem is eljön az idő! Én is kaptam egypár hülye lovat akinek az nem tetszett, hogy a mellettünk lévő legelőn lovak vannak, hogy lépni kell,...

Ez nem ciki!!! Aki így viselkedik az csak irigyked! Nyugodj, meg és ne foglalkozz velük! Eljön majd a mi időnk is!

2013. júl. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Irigyelnek,mert nem estél még le róla,és szeretnék ha a szintjükre süllyednél,mivel ők már feljebb nem tudnak lépni(már leestek)inkább téged hoznának le egy szinttel .
2014. márc. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!