Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szegeden melyik lovarda jobb?...

Szegeden melyik lovarda jobb? A Baktói Lovasklub, Borostyán Birtok vagy a Tápéi Lovarda?

Figyelt kérdés
Ha lehet írjátok meg az árakat+milyen az oktatás(Van-e futószárazás). És ha tudtok, akkor honlapokat is írhattok. Eddig csak a Borostyán Birtoknak és a Baktóinak találtam honlapját. Előre is köszi!!! :)

2013. aug. 7. 09:51
1 2
 11/12 anonim válasza:
Szerintem a Tápéi Nagylovarda a legjobb. OK hogy nem olyan rendezett a hely de már dolgoznak rajta. Van tereplovaglás, futószárazás, ugratni is lehet + versenyezni. Az ár is kedvező 1500Ft/30perc persze ha több gyerek van akkor akár 60percre is megnyúlhat. De az ár akkor is marad. Az oktatók is kedvesek, segítőkészek. A módszerük is jó és az ember javára válik.Főleg pónik és kisebb lovak vannak. Nekem a tápéi a kedvencem, De a Szabadidő Lovasklub is jó de nagyon dràga. Viszont vannak nagy lovak is nem csak pónik.
2017. jan. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 animefanevör válasza:
A borostyánra semmiképp ne menj. De asszem az már nincs is
2020. jún. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!