Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan tudom lecsillapítani a...

Hogyan tudom lecsillapítani a lovak?

Figyelt kérdés
Sziasztok!az lenne a kèrdèsem h most vettünk egy lovat és el vittük egy új helyre és elég ideges pedig egy nyugodt lo általában!!hozzá tartozik h angol telivèr!de nagyon ideges és csak egy barátja van de vele meg szokták menni és akkor egyedül van!!

2013. aug. 25. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:

hagyd, hogy a ló megszokja és beilleszkedjen az új környezetbe, némely lovaknak ez több idő, némelyiknek kevesebb

az én lovam kb. pár óra alatt otthon érezte magát gyakorlatilag

2013. aug. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Adj neki időt,majd lenyugodik magától.
2013. aug. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy angol telivérem.Amikor megnéztük és eldöntöttük hogy megvesszük minden tökéletes volt. Lovagolták, nem volt gond, viszot elhoztuk, és nem lehetett hozzá nyúlni, nem lehetett összecsukni a másik lovammal.Elkezdett szitálni a fejével.2 nappal később már a neten volt az új irdetés... Persze itt volt egy hónapot, de a helyzet mit sem változott.Szerencsére el tudtam cserélni, és ott ahova került kezdte előről a hülyeséget, viszont a srác aki megvette, elég erős kézzel állt a dolgokhoz, és ez kellett neki. 1-2 szóból helyrejött.

Lehet hozzá kell szoknia a helyzethez, de nagyon elhúzni sem szabad, mert az egyikőtöknek sem jó.

2013. aug. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!