Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Titeket nem idegesít hogy...

Titeket nem idegesít hogy sokan nagyon könnyűnek tartják a lovaglást?

Figyelt kérdés

1. Titeket nem zavar, idegesít?

2. Mit tesztek vagy mondtok ha valaki azt mondja milyen könnyű?


Véleményt mondhattok de kulturáltan.



2013. aug. 27. 10:57
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű, hogy aki könnyűnek tartja az vagy nem is próbálta, vagy nagyon kezdő szinten űzi. Ezért nem érzi át, hogy vannak ennek a sportnak is fokozatai, - haladó, profi szinten űzni - igenis technikát, fizikai erőt kíván ami nem mindenkinek van meg.

Ezért nem idegesít, ha valaki ilyen véleményen van, mert csak a tudatlanságáról árulkodik. Ha nyitott rá, akkor elmagyarázom neki, hogy mi az ami valóban nehéz, ha beszűkült, nem érdeklődik, akkor nem pazarlok rá energiát.

2013. aug. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Miért idegesítene? Ha lovagol, előbb vagy utóbb úgyis megtanulja, mi újság. Ha meg nem lovagol, akkor meg végképp nem rólam álltja ki a szegénységi bizonyítványt, ha olyanról beszél, amiről mit se tud.
2013. aug. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
86%

Engem nem idegesít, én is könnyűnek hittem, amíg nem lovagoltam.

De most miért idegesítsem ezen magam? :)

Ha könnyűnek hiszi, nyilván nem próbálta, ennyi.

2013. aug. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
84%
hát én is azt gondoltam régen hogy milyen könnyű lehet a lovaglás, csak felülök a lóra azt csá. pedig egyáltalán nem így megy, mostmár hogy lovagolok én is másképp gondolom. pont múltkor mondta egy ismerősöm hogy: "a lovaglás nem nagy dolog ezt mindenki meg tudja csinálni" azt mondtam rá hogy csak próbálná ki egyszer h milyen. de nem idegesítenek az ilyen beszólások, nem tök mindegy mit mondanak?
2013. aug. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
95%
Engem nem idegesít, tudatlanok. Én versenyszerűen díjlovagolok, azért szívesen megnézném azokat akik azt állítják, hogy könnyű vagy nem sport, hogy hogy lovagolnak el egy L, M vagy S osztályt. Pont a minap beszélgettem erről egy emberrel és annyira hangoztatta a saját véleményét, hogy az edzőmnél befizettem egy órára. Hát miután egy 1 hétig alig bírt járni, lépcsőzni egyből meg is változott a véleménye. Én nem nagyon szoktam adni az ilyenek véleményére. Ha megcsinálja ugyanúgy, mint én és akkor is változatlan a véleménye akkor fejet hajtok előtte.
2013. aug. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

De azt gondolják hogy milyen sport nem kell csinálni semmit ez így csak hobbi nagyon egyszerű.

Na ez tud zavarni.

2013. aug. 27. 11:29
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

De nem mindegy, mit gondolnak?

Élvezed a lovaglást? Gondolom igen. Nem ez a lényeg?

2013. aug. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
engem nagyon zavar, ha valaki ezt mondja akkor általában felajánlom neki, hogy fél órát felültetem a lóra, és garantálom neki, hogy megtudja milyen könnyű a lovaglás.
2013. aug. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Élvezem nagyon is.

Elszoktam nekik magyarázni hogy nem könnyű majd elviszek néhány embert lovagolni.

Mentek zöld kezek és köszi a válaszokat bár ettől függetlenül írhattok még.

2013. aug. 27. 12:20
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Rég túl vagyok azon, hogy bárki véleménye érdekeljen. :-) Gondoljon amit akar és kész. Nem magyarázkodom, csak ha konkrétan érdeklődik az illető. De olyan is volt már, hogy egy ilyen nagyhangút elhívtam lovagolni. Fél óra futószár után csillagokat látott - én csak mosolyogtam és mondtam: pedig hát olyan könnyű, nem? :-D
2013. aug. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!