Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovat szeretnék venni. Csak...

Lovat szeretnék venni. Csak az a baj hogy tanulnom kell, és nem tudom hogy lenne-e időm rá. És szerintetek suli mellett. Tudnék-e gondoskodni róla?

Figyelt kérdés
2009. okt. 31. 21:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%
Vehetsz ha van rá pénzed xDDDDD
2009. okt. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
62%
Honnan tudjam hogy te lovat akarsz-e venni.
2009. okt. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%

Az előző két válaszoló nagyon bölcs és segítőkész..


Ha lovat veszel 2 lehetőséged van. Ha farmon laksz vagy nagyobb tanyán akkor ott tarthatod, persze úgy sokkal több időt kell rá szánnod és bizonyos engedélyek is szükségesek. A másik lehetőség ha örökbe fogadsz egyet, mint az állatkertben egy tigrist. Néha meglátogatod, megeteted, lovagolsz aztán hazamész.

2009. okt. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél. Legyen pénzed, időd, pénzed, szeretet, pénz, hely, gondoskodás, pénz. suli mellett inkább ne. nekem volt suli mellett, ház az lett a vége hogy anyukám lett a lovam kedvence.
2009. okt. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Igen megtehetem hogy lovat vegyek!Ló tartáshoz megvan a körülmények és értek is a lovakhoz.És 1 óra alatt kb. megtanulok és végülis utána végig tudok foglalkozni a lóval.
2009. okt. 31. 22:30
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan anyagi korulmények kozott élsz, hogy vehetsz magadnak egy lovat, akkor alkalmazhatnál(illetve a szuleid felvehetnének egy lovászfiút hacsak fél napra is amíg te a suliban vagy aki gondoskodna a lovadrol. Szerintem a lo tartása nemcsak abbol áll, hogy megeteted és megitatod az állatot.

Veegyél magadnak néhány szakkonyvet és tanulmányozd át ezt a problémát, felelotlenul ne vágj bele!

2009. nov. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
vedd figyelembe azt is, hogy egy ló 30 évig él. én először azt tanácsolnám, hogy látogass el a egy lómenhelyre, mi Őrbottyánba járunk, ott névlegesen örökbe is fogadhatod, lovagolni nem lehet őket, de rendbetenni, simogatni, foglalkozni velük igen.
2009. nov. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha megvan minden vegyél!

De azt tudnod kell , én mikor úgymond( 9. osz) ba mentem akkor vettem meg az összerakott pénzemből a lovamat , és mivel vettek Faterék nekem saját házat 1 dül laktam ... Nem volt segítségem , így suli előtt etetés , itatás, futtatás... azt fürdés , és irány a suli. Haza jöttem majd megint ez + még a lovaglás, a foglalkozás vele , nincsennek haverok... most nincsen kedvem , jaj hideg van , húú esik a hó , na meg 40 fok van ... e-e nincsen ez! Nincsen ünnep, nincsen szünet semmi! + még van 4 kutyám ... az etettésel nincsen gond ha a szüleid gazdagok , én is mindent megkaptam csak a lovat nem .. :S Mindegy az is meglett!

És amíg a ló él , addig ez csinálni kell, na meg mindig ló szagod lessz ... (na jó fürdés után nem :P ) Amikor elmegyek buliba , akkor is ugyen úgy korán kell kelnem , ezért jól gondold meg , mert sok mindenről le kell mondanod ha lovat akarsz ...Én soha nem alakalmaznák lovász fiút.. mert az én lovam az én felelőségem , ha akartam őt , el is tudom látni!!

Üdv: Egy ló imádó , és tartó.

2009. nov. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ha értesz hozzá, anyagi körülmények megvannak, és a szabadidőd nagy részét rá tudod áldozni, akkor nyugodtan. De legyen valaki más is, aki mondjuk lejártatja vagy gondozza ha te nem leszel otthon, vagy nincs rá időd.
2009. nov. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

A lovász fiúra azért gondoltam, mert fiatal vagy el szeretnél menni a barátaiddal valahová mondjuk kempingezni, de oda nem biztos,hogy vihetnéd a lovadat. Ilyen problémája volt a szomszédomnak is,csak néhány honapig tudta megtartani a lovát, mert kiment családostúl az USA ba egy félévre és nem volt aki a lovat gondozza.

Ezek csak tanácsok amit elolvasol és ami megfelel számodra azt esetleg meg is tartod.

2009. nov. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!