Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez a lovaglócipő jó lesz...

Ez a lovaglócipő jó lesz lovaglásra? Véleményeket írjatok c:

Figyelt kérdés

Ilyen lovaglócipőt szeretnék venni, van valakinek véleménye/tapasztalata róla? szerintetek télen nem fog beázni? linkelek egy másikat is, ami drágább de nem tudom mi a különbség a kettő között:D

[link]

[link]



2013. szept. 7. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én ezt egyszer fel probáltam és nagyon nyomta a lábamat én nem ajánlom
2013. szept. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nincs vele tapasztalatom, viszont a második a nagyobb méretek miatt drágább.
2013. szept. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igen rájöttem, de azét köszi:)
2013. szept. 7. 23:34
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen cipőm van és én teljesen meg vagyok vele elégedve! Kényelmes strapabíró már 3 éve megvan és semmi baja nincs pedig rengeteget hordom! Nem ázik be és tudok még melegebb zoknit is venni alá,ha kell!

[link]

2013. szept. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenem van nagyon jó!a gumi az kevésbé nekem az mindig beázott.
2013. szept. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen fazonú cipőm van, igaz, a teljesen gumi verzió, mert az kicsit olcsóbb. Nagyon jó véleménnyel vagyok róla, megérte az árát, tartós, erős darab, kényelmes is. Nekem még sosem ázott be, bár ha bokáig érő pocsolyában mászkálsz, gondolom, beázna. Én hordom télen, hóban is, nem ázik be, bár két zokni kell alá télen, hogy ne fázzon a lábad.
2013. szept. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem is decarhlonos lovagló cipőm van. Én a bőr fekete cipőt ajánlom mert nekem is olyan van meg egy sípcsontvédő és nagyon kényelmes
2013. szept. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7. kommentelő, el tudnád linkelni amilyen neked van?:)
2013. szept. 14. 16:12
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is fouganza volt, még a régebbi, kicsit erősebb változatban. 4-5 évig bírta, heti 1-3 lovaglás mellett. Eléggé lapos, keskeny lábam van, így nem volt annyira kényelmes, de a fűzőset nem engedhettem meg magamnak.
2013. szept. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bocs az offêrt,csak annyi hogy 7# ugye a sípcsont védőt nem gondoltad komolyan?sírok.
2013. szept. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!