Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasok! Szerintetek nem...

Lovasok! Szerintetek nem röhejes? A tehénnel úgy bánni mint egy lóval. (videóval)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=x-eyUsx261E


Ha megnézitek a videóban a tehenet rendesen lefutószárazzák, lovagolják!



2013. okt. 4. 14:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%
Én nem vagyok lovas, de a tehén nem erre való. Meg egyébként hülyén is néz ki.
2013. okt. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

Miért kell mindenbe bele kötni..?

Fáj ez neked?

Az állatnak?

Bármi egyéb..?

jó nektek basszus hogy nincs más dolgotok..

2013. okt. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Hát nem. A szarvasmarhaféléket régóta használják mi is a világ bizonyos részein igavonásra és anatómiailag még a háti is alkalmasabb lovaglásra, mint a lóé.

Multkor nekünk beleakadt a szürkemarha szarva a megrakott szekérbe, úgy emelte meg azt az 1 tonnát fejjel, mintha ott se volna, ne ezen röhögjél...

2013. okt. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem ismerem annyira a szarvasmarhákat, mint a lovakat, de szerintem semmi röhejes nincs ebben a videóban. Viccesnek vicces, de nem kell ilyen negatívan hozzáállni a dologhoz. Miért ne lehetne a szarvasmarhára felülni, ha a ló mellett a tevéken, elefántokon vagy szamarakon is szoktak lovagolni? Inkább ez, mint a bikarodeó és társai.
2013. okt. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell álszenteskedni,elég röhejes látvány.. Ártani nem árt vele senkinek,csak bohócot csinál magából.
2013. okt. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
ezt a videót régen már láttam és fel sem merült bennem, hogy röhelyes, inkább jópofa és egyben megható, egy igazi barátságot látok a fotókon, szerintem nagyon is aranyos! én képzeletben gyártottam hozzá háttér sztorit is, ami nyilván nem így volt, hogy a lány szeretett volna egy lovat, de nem kaphatott, ezért a tehenükön kezdett lovagolni. szerintem nagyon extra, sőt, menő basszus! nem röhejes, hanem menő! kevés tehén lehet a világon, amit így szeretnek és ennyit foglalkoznak vele.
2013. okt. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

Nem is kevesen vannak ilyenek!

Főként Észak-Németországban ennek már szinte divatja van egy ideje. Még az előttem szóló "háttérsztorija" is reális, láttam egy másik videót egy másik ilyen "tehenes lányról", aki elmondja benne, hogy tényleg azért lovagol a tehenükön, mert a szüleitől nem kaphatott lovat.


Sőt, van egy német nő, aki egy komplett "Kuhschulét" (=tehéniskola) tart fenn, cavaletti, akadálypark, négyszög, futószárazás stb...

2013. okt. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
legalább ezzel a tehénnel foglalkoznak és nem egy sötét istállóban hizlalják, hogy majd megehessék.
2013. okt. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

Nekem kimondottan tetszik! Vicces, nem röhejes. Ha ez a lány a teheneket szereti, akkor ez van, nem előírás, hogy csak a kutyát, macskát, lovat lehet szeretni. Ennyi erővel a vadászgörény tartók még röhejesebbek, minek sétáltatnak egy vadállatot úgy, mint egy kutyát? A tehén legalább közelebb van a lóhoz biológiai téren. És tényleg, legalább egy tehén jó helyen van, mivel hogy ő is ugyanolyan állat, mint a ló, szerethető, nem csak a tejéért meg a húsáért lehet tartani.


Nem kell mindenkit kiröhögni, csak azért, mert máshogy látja a világot, mindenkinek vannak olyan hóbortjai, amire mások furán néznek, kinek kisebb, kevésbé szembetűnő, kinek meg nagyobb.

2013. okt. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem különleges :D A tehén egyáltalán nem buta állat és miért kéne csak hústelepnek és tejcsárdának nézni? Ha nem fáj az állatnak, ha nem akarata ellenére van, akkor ülje meg a gazdája nyugodtan, ha ezt akarja, szerintem is rohadt menő :D Senkinek sem ártanak ezzel.
2013. okt. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!