Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasok! Szerintetek nem...

Lovasok! Szerintetek nem röhejes? A tehénnel úgy bánni mint egy lóval. (videóval)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=x-eyUsx261E


Ha megnézitek a videóban a tehenet rendesen lefutószárazzák, lovagolják!



2013. okt. 4. 14:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát kicsit furi a pörin lovagolni (csak viccből írtam, nem szeretem a marha húst)Szerintem marhára nem élvezi a tehén a futkosást, mert nem erre lett kitalálva, hogy gallopozzon
2013. okt. 6. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg le a kalappal a gazdája előtt,hgy egy tehénnel elkezdett foglalkozni! Számomra ez hihetetlen,hogy valaki nem csak a büdős hús és tej forrást látja benne,hanem elkezdi tanítgatni,foglalkozni vele..bárcsak több ilyen ember lenne a földön! Nekem biztos nem lenne hozzá türelmem.
2013. okt. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy OFF-olok, de mik ezek a lepontozások? Talán baj hogy nem egyezik a véleményünk? A kérdező nem a biológiai szaktudásunkra volt kíváncsi, hogy miben különbözik a szarvasmarha a lótól. (4. válaszoló voltam)
2013. okt. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem vicces, és lehethogy a tehén is szivesebben csinálja ezt, mint h huzogálják a csecsét :D Ja és leheth örül annak, hogy van egy igaz barátja ;)
2013. okt. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj neked a legjobb barátod a ló, neki a tehén. Honnan tudod, lehet, hogy mentette és úgy érzi tartozik neki ennyivel, hogy olyasvalamit csináljon vele, ami különleges és nem nem vágóra. Amúgy a tehén elvan a lovakkal is, legelőn, mosdatva, jó bánás móddal, lovaglással,...

Nem tudom miért kell belekötni mindenbe! Az ember kitalál valamit, próbál valamit bebizonyítani is kiröhögik. Pont így volt, avval, hogy a magyar nyelv a finnugor nyelvekkel rokonos, a haiti nyelvvel is, stb. Mégis, aki ésszerű, logikus magyarázatot adott kiröhögték. Régen, amikor az emberek azt hitték, hogy a föld lapos, kiröhögték azokat akik ésszerű gondolatokkal jöttek, hogy a föld igenis kerek!

Szóval lehet, hogy egy idő után a "tehenegelés" is olyan lesz, mint ma a szamaragolás. Szerintem ez nem szánalmas! Nem árt senkinek se, tehát csak csinálják és legyenek boldogak!

Amúgy, ha tehenet nem ülhetik meg, akkor a szamarat miért?

Számomra ennyi volt, amúgy senkit se akarok megbántani. Ajánlom azt, hogy próbálj ki minél több hobbit és próbáld egyesíteni őket, hogy valami újat kapj! Hidd el elég szórakoztató az is! Így keletkezett, hogy a tehén legyen lóként gondozva!

Nekem volt egy nimfám, aki azt hitte magáról, hogy kutya. Követelte, azt hogy kutyaként bánjak vele, pedig nimfákkal van körülvéve. Lehet a tehén is így van, aztán megszokás lett, majd hobbi és egy elszakíthatatlan barátság. Ezért nem illik röhögni a tehenecskén és a gazdiján se!

2013. okt. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem nem vágóra, hanem nem megy vágóra!
2013. okt. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!