Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egyszerűen nem tudok vágtázni....

Egyszerűen nem tudok vágtázni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Másfél évig lovagoltam egy lovardában, ott részletesen elmondta az oktató hogyan kell vágtázni. Egy olyan lovon ültem, akinek nagyon könnyű volt kiülni a vágtáját, és hát sikerült is. Később kb. 4 lovon próbáltam vágtázni, de sehogy se bírtam kiülni. Csak egyetlen egyszer (az első ló után) mikor a legnagyobb lovon ültem (akinek a vágtája kiülése még a jobb lovasoknak sem volt egyszerű mivel hatalmasakat lépett)és ugrattunk, az akadály átugrása után beugrott vágtába. Annyira ellazult vagyis nyugodt voltam, hogy azt a 10 métert amit végigvágtáztunk, sikerült kiülnöm, pedig nem is számítottam rá, mégsem lepődtem meg. 2 év múlva, mikor egy másik lovardába mentem, megint csak nem jött össze a vágta, és az oktató azt mondta, hogy dőljek hátra, és a vállamat a kelleténél jobban nyomja hátra. Ezt az előző helyen nem mondták. Azóta nem volt lehetőségem vágtázni, de szerintem az egésznek az a forrása, hogy nagyon stresszelek. Mit tegyek?

(Bocsi, hogy egy kicsit hosszúra sikeredett)



2013. okt. 26. 10:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Egyetértek veled, a ló a legcsodálatosabb teremtmény! :)
2013. okt. 26. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!