Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha veszek 2 lovat akkor...

Ha veszek 2 lovat akkor féltékenyek lesznek egymásra ha az egyikkel többet foglalkozok mint a másikkal?

Figyelt kérdés

nagy koromba 2 lovat szeretnék ( hogy ne legyen magányos), de ha mind a 2 az enyém lenne akkor lehet hogy "idegesek" lennének! Hogy legyen?

Ez nem ide tartozik de SEGÍTSÉG!

a kutyám napról napra lassan soványodik, de eleget mozog, nem férges és enni is rendesen kap! Ha nagyon simogatom akkor érzem a bordáját, bár látni nem lehet! És nem is olyan vastag a bundája! Miért? Beteg?


2013. okt. 30. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:

nem hinném hogy féltékenyek lesznek, az állatoknak szerintem nincs ilyen tulajdonságuk:) De ha kettőt veszel tényleg ne legyen az hogy az egyiket látványosan jobban szereted, szeresd mindkettőt és légy velük sokat:)


a kutyussal nem tudom mi lehet, vidd el állatorvoshoz ő biztos tudja mit kell ilyenkor tenni

2013. okt. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ! Az a baj hogy apukámék nagyon elfoglaltak és nem biztos hogy meg tudják nézni a kutyumat, meg nem bizti hogy hinni fognak mert nehezen lehet észrevenni! Neked van lovad?
2013. okt. 30. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem sokáig volt 2 lovam (bár nem otthon, hanem bértartásban) és ilyen nem volt, hogy féltékenység, az más kérdés, hogy egymáshoz nagyon ragaszkodtak (vagyis inkább csak a herélt a kancához) ezért ha a kancát kihoztam és ő maradt a helyén, akkor kissé ideges lett, de nem azért, mert szeretett volna ő dolgozni a kanca helyett...


a kutyádnál meg rengeteg oka lehet a fogyásnak, viszont az, hogy ki tudod tapintani a bordáját még nem jelenti, hogy sovány. kutyáknál általános alapelv a túlsúly megítélésére, hogy rövid szőrű kutyának mozgás közben látszani kell a bordáinak, hosszú szőrűnek pedig ki kell tudni tapintani. tehát akár rövid, akár hosszú szőrű a kutyád, ha csak akkor érzed a bordáit, ha nagyon simogatod, akkor még túlsúlyos is...

2013. okt. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. okt. 31. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!