Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasok, hogyan lett lovatok?

Lovasok, hogyan lett lovatok?

Figyelt kérdés
Már gyerekkorotok óta van, vagy felnőtten lett? Leírnátok pár történetet ezzel kapcsolatban?:) Én egy 16 éves lány vagyok, amióta csak eszemet tudom az az álmom hogy majd egyszer nekem is legyen egy lovam, és akármikor mehessek vele szabadon.. De szerintem ez számomra elérhetetlen, sosem leszek olyan anyagi helyzetbe, még azt is lehetetlennek látom hogy az életem ne egy albérletbe töltsem le :)

2013. nov. 14. 20:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
a ló életidejével is számolj! Átlag 30 év.
2013. nov. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
3 éve korom óta lovagolok. 9 évesen kb a barátnőmmel együtt kaptunk 2 lovat. Ő egyet meg én egyet. Azóta velük dolgozunk, lovagolunk. Sokat estunk. De nyilván ez nem tántorította minket. Mindemellett, meg más lovakat is lovagolunk. És lehet hogy én meg kapok egy-ket lovat pluszba. De a barátnőmmel jó pénzes családban élünk. 24 ezres homlokszíj... Alánktolják a lovat, visznek versenyről versenyre, nyilván csak bio cuccokat eszünk, hogy beleférjünk a legjobb 32 ezres lovaglogatyáinkba.
2021. szept. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!