Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek nagy illetlenség...

RegciiHorserider kérdése:

Szerintetek nagy illetlenség tőlem, ha a ménemre vagy heréltemre pink felszerelést teszek? C:

Figyelt kérdés

2013. dec. 27. 15:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Ha úgy néz ki vagy kb. hasonlóan akkor cuki a szett. Amúgy meg nincs köze másnak,hogy te mit teszel a lovadra a tied nem pedig másé te döntesz felőle! De ha világosabb rózsaszín akkor nagyon szép tud lenni az is! Ja és ha van olyan akinek nem tetszik az az ő dolga nem a tied ne is figyelj rá! Ja a többi ló meg nem fogja Barbie ménnek hívni tehát nincs miért aggódni! De ha valami szürkébe vagy fehérre raksz egy rózsaszín szalagot az is szép tud lenni!!! Nekem is tetszik a babarózsaszín tehát nincs gond a te lovad te döntesz felőle!!!
2013. dec. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
54%

Divatlovasok.Divatlovasok mindenhol..

Nem csak egy ménre de más lóra sem raknák rózsaszínt.Maradjunk már meg a szokásos lovas színeknél.Ki ráz a hideg ha egy lovon narancssárga,lila, rózsaszín vagy ilyen rikító színeket látok.. pfuuuu

2013. dec. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
51%
Én utálom a rózsaszínt, soha nem tennék pink cuccot a lovamra (pedig lány vagyok, a lovam meg kanca) de ha neked tetszik, használd nyugodtan. Azért mert én nem szeretem a rózsaszínt, nem fogom leszólni azokat akik szeretik.a normális emberek is így fogják gondolni, a többieket szard le. a te lovad, senkinek semmi köze hozzá milyen színû a felszerelése.
2013. dec. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az ötlet,mert néha unalmas a hagyományos fekete,barna szett.
2013. dec. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Te meg egy múlt századi lovas. Húha, világos rózsaszín a szettem, biztos divatlovas vagyok....
2014. jan. 6. 20:41
 26/27 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs baj a pinkkel nekem is van egy pej lovam és neki is rozsaszin izasztoja van és szerintem tetszik is neki:)
2014. jan. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy minek tetted fel a kérdést, amikor határozott elképzelésed, megingathatatlan véleményed van?
2015. ápr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!