Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek nekem jó lenne...

Laura012 kérdése:

Szerintetek nekem jó lenne egy haflingi ló?

Figyelt kérdés
165cm magas vagyok 65kg és 13 éves érdemes lenne venni első lónak egy haflingit vagy inkább magasabb lovat vegyek? A válaszokat előre is köszönöm!

2014. jan. 2. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyobb lóra lenne szükséged egy kisbéri , magyar sportlóvagy Shagya és még sok más fajta jó hobbi célra.
2014. jan. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15 éves vagyok, a kedvencem a haflingi. Ideális első lónak, mert igazán barátságos, kedves, könnyen kezelhető. Szerintem nincs baj a súlyoddal, könnyen elbírna, nincs szükség magasabb lóra.
2014. jan. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok csak azért mondtam hogy nagyobb ló jobb lenne mert ha kicsit is nyúlsz/megnősz akkor a végén meg el kell adnod viszont vannak nagyobb hafik is szóval ahoyg érzed azzal egyetértek hoyg nagyon okosak jó fejűek de póniból vannak iyg szertenék szórakozni
2014. jan. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm! :)
2014. jan. 3. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!