Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Emlékezni fog rám? Álmodtam...

Emlékezni fog rám? Álmodtam már vele úgy hogy megnőtt, de élőben lassan 1 éve nem láttam. Fog rám emlékezni a csikó?

Figyelt kérdés

Tavaly voltam lovas táborba és ott volt egy 7 hónapos csikó. Szoros barátság alakult ki közöttünk, de attól félek, hogyha idén nyáron visszamegyek nem fog rám emlékezni. Mikor ott voltam, simogattam és egyszercsak lefeküdt elém a csikó. Leültem mellé és kedvesen simogattam a nyakát. Pont akkor szokatták a hámhoz, és egyedül nekem hagyta hogy feltegyem a fejére. Azután mikor reggel felkeltem, a nyerítésére keltem fel, úgy ébresztett. Később hagyta hogy lecsutakoljam, mert meg akarták volna körmölni, de megijedt és én nyugtattam le.

Szerintetek ha idén nyáron visszamegyek abba a táborba, fog rám emlélezi a csikó? (több élményünk is volt, de azok hosszúak)Nekem nagyon hiányzik, álmaimban is többször megjelent már úgy, hogy felnőtt. Ez jelenthet valamit?


2014. febr. 22. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem
2014. febr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 x) ***** válasza:
A lovaknak nagyon jó az emlékezetük. Az én lovam 10 éve van nálam, de még mindig megismeri a 2 régi gazdáját, az egyiket szereti, mert ő sose bántotta és jó helye volt nála, a másikat viszont ki nem állhatja (csipkedi, menekül előle), nyilván mert nem bánt vele túl szépen. 1 év nem hosszú idő, ha pozitív élményei vannak veled kapcsolatban, akkor valószínűleg emlékezni fog rád. (De azt hozzátenném, hogy az álmok nem jelentenek semmit).
2014. febr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem, és ami a legfontosabb, egyáltalán nem biztos, hogy a választ ki fogod tudni olvasni a ló viselkedéséből.


A másik dolog, amit csak halkan jegyeznék meg, hogy nem normális dolog 7 hónapos csikót hámhoz szoktatni.

2014. febr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a rendesen válaszolóknak! :)
2014. febr. 22. 17:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább kötőfék lehet az, nem hám. Lehet, hogy fog rád emlékezni, bár ha egy hetet voltál csak táborba, akkor valószínűleg egy leszel neki a négymillió kölyök közül aki nyáron abajgatta, nem jegyez meg magának. Én látom, hogy a mi csikónkat hány gyerek dédelgeti, minddel nagyon barátságos, de neki egyik se meghatározó, mert egész nap jönnek-mennek, és mindenki nagyon szereti. Tehát ha fog is rád emlékezni csodát ne várj, hiába álmodozol, nem fog hozzád rohanni, nyerítve üdvözölni, megölelni, puszit adni, ugyanolyan bambán fog nézni mint a többi emberre. :)
2014. febr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!