Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miert kap minden gyerek lovat...

Miert kap minden gyerek lovat a szuleitol. Ha mar fel eve lovagol?

Figyelt kérdés
2014. márc. 31. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem kap és azért, mert csak.
2014. márc. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Akkor ezek szerint,az itt élő gyerekek nem gyerekek,mert itt senki nem kapott még lovat..nem is fognak,mivel drágább mint egy autót fenntartani.
2014. márc. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kap minden gyerek. Amelyik meg kap, arra meg nem kell irigykedni. Nem születik mindenki olyan családba, hogy a szüleitől lovat kaphasson, de ha mégis, hát engedtessék meg nekik, hogy a gyerkőcük a saját lován tanuljon meg lovagolni.
2014. márc. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kap. Aki meg igen, ahhoz vajon mi közöd van? És miért fáj neked, ha valaki kap lovat?

Nincs azzal semmi baj, ha az emberek lóvásárlásra adják a fejüket, akkor van gond, ha ész nélkül teszik, nincs mellettük szaksegítség, stb. De ezt meg úgysem tudjuk befolyásolni.

2014. ápr. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én kb. fél év után kaptam lovat 10 évesen. Azért mert én versenyezni szerettem volna és tapasztalatot gyűjteni és ehez sok iskolaló alkalmatlan, mert bevannak fásulva, és mert megengedhettük magunknak. Mostmár 8 éve boldog lótulajdonos vagyok. Nekünk az egy nagyon jó döntés volt, rengeteg tapasztalatot szereztem és saját lovammal együtt tanultam.
2014. ápr. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Épp a hétvégén beszéltem a lovardában az egyik oktatóval, hogy azért kicsit a lovasoktatás eléggé inkubátorban, ingerszegényen történik. Aztán mikor valaki ilyen robotlovakon tanulva zárt pályán akár évekig, rákerül egy olyan lóra, aki ha nem is ijedős, de mondjuk megtorpan egy kicsit az ismeretlen dolgoktól, már kerül is a ló alá. Én most is azt mondom, (bár még nagyon sokat kell tanulnom,) hogy hagyományos értelemben vett iskolalovakon nem lehet megtanulni lovagolni, csak a nagyon alapokat.

De a kérdésre válaszolva, ne legyél irigy. Ez a leggusztustalanabb emberi tulajdonság, főleg, hogy egy csomó egyéb tulajdonság melegágya, például a hiúságé, az egoizmusé stb. Inkább örülj velük, hogy van még olyan szülő, aki megteheti, hogy a gyermekének lovat vegyen.

2014. ápr. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem arrol van szo.hogy irigykedem.csak nagyon sok ismedjakrosom van.akik megtehetik.hogy lovat tartsanak.csak aztan a gyerek megunja.es eladjak.ennek meg igy nem sok ertelme van.
2014. ápr. 1. 10:10
 8/9 anonim ***** válasza:
A mi lovardánkban sok gyerek kap lovat a szüleitől. Aki megteheti, hogy fizeti a ló ellátását és tartását, és van olyan edzője, oktatója, aki mellett biztonságban van a gyerek és a ló, az vesz lovat a gyerekének. Én is kaptam a szüleimtől lovat, mert később nem biztos, hogy lesz rá lehetőségem, hogy magamnak vegyek. De azért nem ez az általános, rengeteg lovas gyereket látok, akinek nincsen saját lova.
2014. ápr. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak olvasom a válaszokat: mi közöd van hozzá, ne legyél irigy.


Mindez szép és jó, de ha valaki feltesz egy kérdést, hogy lovat akar, és valami alap infot akar, akkor mindenki egyből a torkának ugrik, hogy minek neki ló, meg ne vegyen lovat, meg ilyenek. Akkor ahhoz mi közötök van?


Nah mindegy...


Amúgy szerintem az még a jobbik eset, hogy ha megkapja a lovat, aztán megunja, és eladják. Láttunk már olyat is, hogy sok volt a pénz, aztán egy jó kis ló ott dekkolt a lovardában, tartották, és nagyjából ennyi. Senki felé sem nézett.

De ha megengedhetném magamnak, én is vennék a gyerekemnek lovat. Persze csak ha felelősségteljesnek látnám.

Nekem is van lovam, majd meg fog tanulni azon, meg lovas iskolában, és ha kész rá, akkor vennék neki.

2014. ápr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!