Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vannak-e olyan természetes...

Vannak-e olyan természetes növények, amik elősegítik a ló sörényének növését?

Figyelt kérdés

Nem tápszerekre gondoltam,hanem akár a kertben megtermelhető zöldség-gyümölcsre,ami esetleg a sörény növését elősegítí,dúsabbá teszi.

Milyen növény javítja a ló kondícíóját a legjobban,miben van számára a legtöbb vitamin?


És még a kérdésem ez:

A lovamnak ki volt kopva a sörénye,mert olyan helyen volt,hogy ki tudta dörzsölni,most hogy hazahoztam megnőtt neki,levágtam egyenesre,azóta nőtt jópár centit,és még fog.Az a helyzet,hogy túlságosan dús.Ez azért van,mert lenyírtam a végét ezelőtt,vagy az új/jobb étrend miatt?

Szeretném ha inkább pár centivel hosszabb,kevésbé dús lenne,olyan dolgok vannak a piacon,amik ápolják a sörényt?Ritkítani nem akarom.(Ja és még 3,5 éves,szóval az üstökénél még az a tipikus csikósörény van.)

Nincs bőrbetegsége,semmilye.



2014. máj. 25. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem értem, mit is akarsz valójában. Először azt írod, hogy dúsabb legyen, aztán meg azt, hogy túl dús, de nem elég hosszú... Nincs semmilyen olyan szer, ami a mi kényünkre-kedvünkre változtatná a ló sörnyének természetes tömöttségét és a növekedés gyorsaságát.


A sörényt nem ollóval kell vágni, hanem tépőkéssel tépni, így a dús sörény nem fog szétállni és sokkal természetesebb hatást kelt.

2014. máj. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs. Biotinnal lehet szőrt növeszteni maximum.
2014. máj. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!