Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Gpa kobakrol mi velemeny?

Gpa kobakrol mi velemeny?

Figyelt kérdés
Ezeket is cserelni kellene bukas utan? Anyaga hamar koszolodik? Kenyelmes? Tenyleg jol szellozik? Minden velemenyt meghallgatok.

2014. máj. 30. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezeket is cserélni kell a bukás után. Éppen ezért totál fölöslegesen nagyon drága. Ugyanazokat a biztonsági szabványokat kell teljesítenie egy bárhol vett standard kobaknak, mint a GPA-nak. És ha megfelelő formájú kobakot választasz, olyat, ami megfelel a fejed formájának, az kényelmes. Nem azt kell alapul venni, hogy a lovardai olcsókobak nyomja a fejedet, mert valószínűleg az csak amiatt van, hogy nem felel meg a fejformádnak, és keresni kell olyat, ami igen. (Ugyanígy simán lehet, hogy a GPA se fog a fejed formájának megfelelni)
2014. máj. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem sokkal kényelmesebbek, mint pl a bársony kobakok. Azokba egyszerűen befőtt a fejem, nem szellőztek egyáltalán stb. Régebben nem voltak szimpatikusak a "műanyag" kobakok (tehát ami nem bársony bevonatú) de ez megváltozott. Sokkal jobban szellőznek, jobban védenek, és modernebbek.

Nem kell mindent leszólni, csak mert drága. Lehet, hogy tényleg drágább mint amennyit ér, de... szerintem a Pikeur az egyik legjobb minőséggel bíró márka. Mindenki mondta, hogy pl a Decathlonos nadrágok mennyire jók blabla, de még amikor már rég Back2Back-es meg Horzés meg stb nadrágokat hordtam, vettem egy fehér Pikeur versenynadrágot és ég és föld. Annyira kényelmes, hogy nem is akarom levenni, holott előtte soha nem találtam magamnak rendeset. Jó, lehet azért mert pont az alakomnak megfelelő, de aztán a zakómat (ami nem volt egy olcsó darab) is lecseréltem Pikeurre, és hihetetlen volt a különbség.

Ezzel nem azt értem, hogy minden ami drága már jó is, mert pl a Jin Stirrup kengyelek tényleg nem érnek semmit ahhoz képest, milyen magas az áruk. Csak azért, mert rajta van az olimpiai ötkarika; egyébként nincs bennük semmi különleges.

Nem azt mondom hogy vegyél GPA-t, hanem találj olyat mai neked megfelel, de szerintem nagyon jó kobakok.

2014. máj. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én magam is hajlandó vagyok jó termékért sokat fizetni, de speciel ez szerintem olyan termékek esetén, amelyeknek önmagukban is szabványoknak kell megfelelniük, tökfelesleges. Pont ugyanúgy hungarocell a belseje, ezért pont ugyanúgy véd, és egyszerűen őrületes pofátlanság ezért 100e forintot elkérni...

Műanyag és nagy szellőző lyukakkal rendelkező kobakot, ami megegyezik a fejformáddal, fogsz találni fele, sőt negyedannyiért is, és akkor még mindig aránylag sokat fizettél.

2014. máj. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont azt akartam íri, mint az utolsó. A szabványnak mind megfelel, a fejed nem törik szét bennük, ezután a második legfontosabb dolog, hogy komfortos legyen (a harmadik, hogy kinézetre megfeleljen). Ha az olcsó is komfortos, akkor nem vennék drágán. Nem is vettem, van egy Finn Tack kobakom, olyan kényelmes, mint az álom és került 16 ezerbe.
2014. máj. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!