Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Borsodba lovaglás?

Borsodba lovaglás?

Figyelt kérdés
Ki melyik lovardát ajánlaná Borsodban ? És miért? Vagy Milyen lovardák vannak a megyében és hol , ahová érdemes el menni lovagolni? Vagy van ahova nem is érdemes?

2014. máj. 31. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Dédestapolcsány. Csak ajánlani tudom!
2014. máj. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Görömbölyre járok, de van még diósgyőrben is lovarda és a cementgyár mögött a Hejőmenti lovaspark, én ezekről tudok.
2014. máj. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Eke Viktória 12 válasza:
Én tudok egy jó lovardát! Link : www.hejomentilovaspark.hu
2014. máj. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miskolcon a Hejőmenti a legjobb szerintem! Minőségi az oktatás!

Onga: tata lovasudvar. Terepezznek legtöbbször de van karám munka is . nagyon jó kikapcsolódás!

2014. jún. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És ezeken kivül? Pl Balogh liget ? Farkas verem? Appel lovaskert? Mogyorósi lovarda? Mezőnyárádi?Diósgyőrben is hallotam lovagoltat egy lány több lóval? Ezekről valaki valamit?
2014. jún. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Na kezdjük ott, hogy nem mindegy mennyi pénzed van rá, milyen szinten és milyen stílusban akarsz lovagolni, van-e kocsid amivel kijársz, melyik van közelebb hozzád... Én már jártam az alábbi helyek nagy részében, de én úgy gondolom mindenki maga nézze meg hogy mit preferál jobban...


Egy kis kalauz, hogy Miskolcon és környékén milyen lovardák vannak: (sorrend lényegtelen)

Appel lovaskert-angol lovaglás, Kistokajban található, családias hangulatú, ha hobbyzni akarsz akkor megfelelő lehet. 1500 Ft/ óra osztálylovaglás


Mogyorósi lovarda- Kistokaj előtt található, mész Pesti úton, aztán balra egy autókereskedésnél kell befordulni. Jó az oktatás, jól képzett lovakkal. Tudom ajánlani, angol stílusban oktatnak. 3000Ft egy óra, és talán 1800Ft egy fél.


Farkasverem lovasközpont- most fog nyílni Görömbölyön, hagyományőrző lovaglást folytatnak. 2500Ft egy óra.


Hejőmenti lovaspark- van fedelesük, jól felszerelt. 3500Ft egy óra, 2000Ft egy fél. Angol lovaglás, van több oktatójuk is.


Görömbölyi "fenti"- Bükk-alja lovaskör más néven, itt 4000Ft egy óra meg talán lehet lovat bérelni és azzal versenyezni, de annyira nem vagyok képben velük kapcsolatban.


Görömböly "lenti"- egy család vannak lovai a buszvégállomásnál. Olyan 2000Ft lehet egy óra ???


Balogh liget lovas klub- van fedeles, 3900Ft egy óra, 2100 fél. Szirmabesenyő felé van.


Üveggyári lovarda- ilyen kis családias hely pónikkal, ilyen patracszerű nyergekben. Facebookon vannak fent. 3000Ft egy óra egyéni, 2500Ft az osztálylovaglás.


Oroszkúti lovastanya-Bükkszentkereszten található, oktatás nincsen csak terepezési lehetőség. Talán 3000Ft egy óra.


Hun tanya- Martintelepen található, hagyományőrzők.


Szabó Zoltán- westernlovaglás. 3000Ft egy óra. [link]


Szabír lovasíjászok- hagyományőrzők, Bükkszentlászló feletti valami réten van.


Bedegvölgyi lovastanya- régebben láttam, hogy nyári tábort szerveznek, más infóm nincs.


Lukácsi Vera- Van 2 lova, amiken gyerekeket oktat és versenyeztet ügyességiben. 2500Ft egy óra talán. Az Appel lovaskertben tartja a lovait. Facebookon keresd


Anda Szilvia- Végzett lovasterapeuta, ha jól tudom a Tesco után a Szentpéteri kapunál ahol az a nagy kutyakiképző központ van, ott tartja a lovait. Facebookon keresd


Ennyi jutott most eszembe, valahol Diósgyőrben is elvileg vannak háznál lovak, de annak nem tudom se a a nevét, se az elérhetőségét. Ha van valami kérdésed, akkor nyugodtan írj privátot :)

2014. jún. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Még kihagytam, hogy van a Kerekdombi Lovasklub Mályiban. Facebookon vannak ők is fent.

Amúgy Tibolddarócon van még lovarda, Dédestapolcsányban a Nyihaha lovastanya. Az utóbbiban már voltam, nem volt rossz, de nekem az túl messze van. [link]

2014. jún. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!