Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Igaz vagy tévhit?

Igaz vagy tévhit?

Figyelt kérdés
Nekem az edzom mindig ezt mondogatja: "jó sport ez a lovaglas csak jó ferde labaid lesznek tőle!" Es mostanában figytem a lovasokat es mintha telleg igaz lenne, de én nem szeretnek olyan ferde labakat. Igaz ez ? Ha igen valahogyan lehet korrigalni?

2014. jún. 13. 13:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
20 éve lovagolok. Tökéletes lábaim vannak.
2014. jún. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én lassan 8 éve lovagolok, és nem ferdék a lábaim.. :D
2014. jún. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
És ezt egy edző mondja? Csodálatos...
2014. jún. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
Ja. Ez az edződ? Szerintem ha ennyi értelem szorult egy edzőbe keress másikat.
2014. jún. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Nekem van 2ismerősöm is aki régóta lovagol már és O lábuk lett kicsit...:S
2014. jún. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
10 éve lovagolok, és az x lábam átalakult normális lábformájúvá. :D Szerintem csak alkat kérdése, hogy mennyire lesz o lábad, de iszonyatdurva úgyse lesz, ne aggódj.
2014. jún. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Küldjek fotót? :-) A lábaimmal semmi baj, kb 25 év lovaglás van mögöttem. Illetve most hogy számolom, lassan inkább harminc...
2014. jún. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%
Akkor deformálná a lábat, ha az összeérintett talpak mellett a térdnél jól szétnyomná, méghozzá huzamosabb időn keresztül... na akkor lenne O láb. Ha igaza lenne az edződnek, minden ülőmunkát végző embernek ferde lenne a lába, aki nem a helyes tartásban ücsörög egész nap :D
2014. jún. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

nekem kb 20 év lovaglás után O lábam lett...


ezt úgy kell elképzelni, hogy régen határozottan emlékszem, hogy ha összezártam a lábaim bokában és térdben is összeért, most pedig ha akarom se tudom a térdem összeérinteni. ha csak úgy állok összezárt lábbal 2 ujjnyi hézag van térdnél, ha izomból próbálom összenyomni a térdeim, akkor csak 1 ujjnyi.


az elmúlt 5-6 évben lovagoltam aktívabban, többet (heti 4-5 alkalom), azóta alakult ez ki.


ez külső szemlélőnek szerintem tuti nem tűnik fel amúgy, mozgás közben nem látszik.

2014. jún. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ovi közepe óta lovagolok, most elsős vagyok, gimiben és x lábaim vannak.... szerintem csontozat kérdése is. vagy hasonló.
2014. jún. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!