Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Igaz vagy tévhit?

Igaz vagy tévhit?

Figyelt kérdés
Nekem az edzom mindig ezt mondogatja: "jó sport ez a lovaglas csak jó ferde labaid lesznek tőle!" Es mostanában figytem a lovasokat es mintha telleg igaz lenne, de én nem szeretnek olyan ferde labakat. Igaz ez ? Ha igen valahogyan lehet korrigalni?

2014. jún. 13. 13:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
X lábaim vannak, szóval remélem, hogy megcsinálja őket egyenesre :D
2014. jún. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Látta már valaki Gyula bácsi lábát ? :D Gyaloglás közben is beférne a ló alá, mint ahogy sok híres lovasnak is :) De amúgy csontozat kérdése is, van akinek kialakul van akinek nem.
2014. jún. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ez igaz...

Ovi óta lovaglok és már lassan 10 éve, és teljesen szép, normális lábaim vannak...nem görbült semennyit!

Edzőmnek is egyenes lábai vannak pedig már lovagol vagy 30 éve...de valószínűleg, ahogy előttem is megemlítették, csontozat kérdése :)

2014. jún. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha deformálná a testet a lovaglás, nem hinném, hogy ajánlanák az orvosok...


Na és látta valaki Dallos Gyula bácsit 10 évesen, hogy akkor is megvoltak-e már az O lábai? :)

2014. jún. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én láttam Gyula bácsit kis korába, és nem volta O lábai :)
2014. jún. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!