Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha van egy paci és azzal...

Reptoid kérdése:

Ha van egy paci és azzal lovagolok a városban, azzal lehet csajozni?

Figyelt kérdés

Igazából nem értek lünösebben a lovakhoz, csak most láttam, hogy a házunk előtt ellovagolt egy lány, és úgy megtetszett ez az egész. Én is lovagolgatnék délutánonként.

Anya testvérééknek vannak lovaik, úgyhogy a lehetőség lehet meglenne rá, bár nem tudom, hogyan működik ez a dolog. Kell hozzá valamilyen jogosítvány?



2014. jún. 17. 16:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Szóval lehet-e úgy is lovagolgatni, hogy az ember nem imádja különösebben őket"


Igen lehet. Sokan csinálják azt, hogy elmennek lovardába lelovagolják a kis órájukat és úgy mennek el, mintha mi sem történt volna.

Viszont mivel full kezdő vagy, neked csak is edző mellett, képzett lovon és zárt helyen (karám) való lovaglást ajánlom. Különben veszélyes üzem...

2014. jún. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
68%

Igen látszik,hogy nem értesz a lovakhoz!

Csajozni akarsz egy lóval azaz a lovat eszközként akarod használni,ezt megcsinálnád szerintem ahogy mennél végig az úton úgy ahogy vagy lenéznének mivel a ló nem egy eszköz mint pl a kocsi!Ő egy olyan állat aki tényleg megtanít mindenre!A lovaglás meg nem úgy van,hogy jajj akkor én most lovagolok és akkor csak felülök a lóhátára oszt megyek.Ha nem szereted a lovakat vagy valami ilyesmi inkább ne próbálkozz vele mert nem fogsz olyan nagy sikerrel járni.

2014. jún. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nos, hogy válaszoljak a lényegi részre, én bizony megnéznék egy lovagoló pasit a házunk előtt. A lovas férfiak eleve ritkák, tehát mindet megnézem.
2014. jún. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!