Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan tovább? Le a kantárral...

Hogyan tovább? Le a kantárral vagy ne?

Figyelt kérdés
Volt egy terepen nagyon menős ló, már sikerült annyira összeszoknunk, hogy tökéletesen megy terepen :) Úgy lovagolok rajta (westernbe), hogy a kantár csak be van akasztva és végig nyakmadzagot használok.. sokan monták már, hogy minek a kantár mikor úgy sem használom.. de mivan akkor, ha megijed valamitől? Én nem mernék csak nyakmadzaggal kimenni.. ez az én hibám, mert bizalmatlan vagyok? Vagy azért jogos az én érvem is? Köszönöm
2014. júl. 26. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
A te réved perdöntő, mert annak nincs értelme, hogy tiszta idegként félsz a ló hátán, amit aztán ő is átvesz. Amúgy is először karámban illik gyakorolni.
2014. júl. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha levennéd és idegeskednél, a ló is átveszi ezt, és lehet nem figyel majd rád annyira emiatt. kipróbálhatod karámba hogy hogy megy, ha nincs rajta kantár, vagy esetleg tegyél rá kötőféket. de ha nem érzed magad biztonságban, nem bízol benne, akkor ne menj ki kantár nélkül.
2014. júl. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Karámban gyönyörűen megy nyakmadzaggal :) Köszi a válaszokat! :)
2014. júl. 27. 12:26
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te hibád és nagy bizalmatlan. Csak felelősségteljes. Menjenek ők nyakmadzaggal, ha akarnak.
2014. júl. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!