Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kapjon vagy ne kapjon újabb...

Kapjon vagy ne kapjon újabb oltást?

Figyelt kérdés

Tavasszal került hozzám egy ló. Jó eséllyel nem kapott előtte semmiféle oltást. Akkor beoltattam, majd egy hónapra rá megkapta a következő adagot. Lassan eltelik fél év, ismét kapjon így, hogy előtte nem volt oltva vagy elég megvárnom a jövő évi "aktuálisat" tavasszal?

A lényeg ugye az lenne, hogy van e értelme, vagy szinte felesleges.



2014. aug. 6. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Pontosan milyen oltásról van szó???
2014. aug. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Prequenza Te-t kapott. (lóinfluenza és tetanusz).
2014. aug. 6. 16:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Az alapimmunizáláshoz az elsőre egy pár hétre rá meg kellett volna, hogy kapja a másodikat, így én most megismételném a helyedben, aztán a későbbiekben ahogy gondolod, évente vagy félévente kaphatja. Én évente oltatom.
2014. aug. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kb 1 hónapra rá megkapta az ismétlést, mint írtam. Köszönöm a válaszokat.
2014. aug. 6. 18:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha versenyezni akarsz vele, akkro azt hiszem, fél évente kötelező az oltás, egyébknt évente egyszer bőven elég.
2014. aug. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!