Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit vegyek fel az első lovagló...

Mit vegyek fel az első lovaglóórámra?

Figyelt kérdés
Ma megyek az első lovaglóórámra. Már egyszer voltunk megnézni, lépés lesz meg egy kis ügetés. Mit vegyek fel? Ha hosszúnadrágban megyek, hülyének fognak nézni? Vagy amíg főként lépés lesz, addig felesleges a hosszúnadrág?

2014. aug. 11. 11:22
 1/5 anonim válasza:
Szerintem mindenképp hosszút vegyél fel, a nyereg attól még becsípheti/feltörheti/ilyesmi a lábadat, hogy nem vágtázol. Fájni fog, ha rövidben mész...
2014. aug. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenki hosszúnadrágban lovagol. Próbálj minél testhezállóbb hosszúnadrágot keresni.
2014. aug. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha esetleg van cicagatyád, akkor azt, vagy esetleg melegítőt és sportcipőt. mindenképpen hosszút vegyél, nagyon kényelmetlen rövidnadrágban lovagolni, akármilyen jármódban megy is az ember.
2014. aug. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp hosszúnadrágot. Az első időkben egy pamut leggings tökéletes lesz. A felsőd se repkedjen utánad. Cipőt keménytalpút válassz, lehetőleg ne félcipőt, a tépőzár és a tornacipő felejtős. Kobakot remélhetőle adnak, ha nem, az első órákon egy biciklis is megteszi. Jó lovaglást :)
2014. aug. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne menj rövidbe ha nyeregben, ha voltizshevederen leszel kényelmetlen lesz (becsíp a kengyel dörzsöli a lábad stb.)

Nem fognak hülyének nézni (az én volt edzőm egyszer beszólt egy lánynak, hogy nincs hosszúnadrágja eljött térdnadrágban pedig azelőtt haza küldte hogy cserélje le a shortját).

Mivel gondolom nincs lovas ruhád (nem baj akkor vegyél majd amikor már biztos szeretnél járni és nem hagyod abba mert akkor felesleges pénzkidobás volt).

Szerintem cicanacit vegyél (ne farmert dörzsölni fog) egy melegítő is jó de az melegebb mint a cicanaci. (Nem bántásként mondom de azért az nem "csak" lépés, ügetés lesz az én edzőm tornagyakorlatokat csináltat az egyensúlyérzék fejlesztésért de ha a tiéd nem is fog a lovaglás ki fog fárasztani (nem magamra mondom mert én már régóta járok már régóta bírom hanem vittem barátot és neki izomláza volt másnap :) tényleg nem bántásból mondom félre ne értsd :) jószándékkal írtam az egészet egyébként azt is megtehetedhogy mész cicanaciba és edzés után átveszed és akkor nem lesz meleged bár a lovaglónaci sokkal melegebb (30 fokban volt edzésem tűző napon és utána még 1-1.5 óra mie haza érek) és vegyél egy póló amit nem sajnálsz ha koszos lesz és egy cipőt ami kényelmes :)

Remélem tetszeni fog érezd jól magad :)

2014. aug. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!