Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Télen mibe lovagoljak?

Télen mibe lovagoljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Lovagolok.És most nem állunk olyan jól hogy tudjunk venni lovaglgó csizmát vagy nadrágot.Most csak 1 sima fekete cicagatya van és egy BK. sportcápó ami most teljesen megfelel.4-szer voltam és már a vágtát fogjuk venni.Jön a tél is és nem tudom hogy mit kellenne tenni.Mibe lovagoljak télen?Vagy amikor rossz idő van?

2014. aug. 25. 09:27
1 2 3
 11/25 KGabi0000 ***** válasza:
Én inkább decathlonos vagyok,de azért érdemes lenne benézni a Deichmannba is szerintem,a decathlonban ezek a thermo cuccok elég drágák
2014. aug. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
szerintem nem sok 5-6 ezer forint a csizmáért nem?Nekem csak za kéne + talán egy kesztyű
2014. aug. 25. 12:56
 13/25 anonim ***** válasza:

Én télen harisnya+ lovaglónadrágban nyomom, illetve van egy jó kis lovaglóbakancsom, dupla zoknival és lábszárvédővel hordom.

A gumicsizma télen még 3 zoknival is rettentő hideg, szóval azt nem ajánlom. Akkor inkább vegyél thermocsizmát 8-10 ezerért. Hidd el megéri, mert ha kitartasz a lovaglás mellett, akkor évekig jószolgálatot tesz, és nemfagy össze a lábad, mert a kengyelben nagyon hamar ki tud hűlni a gumicsizma meg nem tartja meg a meleget. Amúgyis csak ganézásra jó, mert nyáron meg rettentő meleg, ráadásul kényelmetlen is.


A legjobb a lovaglócipő lábszárvédő kombináció.

2014. aug. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Értem.Köszi!Csak nem állunk annyira jól anyagilag.De megkérdezem majd hátha kaphatok 1-et.
2014. aug. 25. 14:00
 15/25 anonim ***** válasza:
Használt lovaglónadrág esetleg? Az úgy nem olyan drága. Nem tudom, milyen méretet hordasz, de nekem is van eladó lovasnadrágom, hibátlan állapotban, bőr térdfolttal, 2500-ért. Szerintem ez megfizethető. Ha fenn vagy a facebookon, akkor a lovas adásvétel csoportokban ott is lehet vadászni pl. lovagló gumicsizmát, 2-3 ezerért már kapsz.
2014. aug. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Szia!12eves vagyok es 160 cm.Nem rendelhetek vagy vehetek internetrol.De azert koszi hogy szoltal.
2014. aug. 25. 15:05
 17/25 anonim ***** válasza:
Akkor kérd meg anyukádat, hogy rendeljen neked. Gondolom, segít.
2014. aug. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
ok
2014. aug. 25. 16:55
 19/25 anonim ***** válasza:

Először is, ami nagyon szúrta a szemem: a lovat nem sarokkal kell "elindítani" (én bocsánat, de ez nem egy autó, hanem egy ló), hanem VÁDLIVAL!! A sarkad mindig marad lenyomva!

Egyébként én tavaly karácsonyra thermo lovascsizmát kértem, karácsonyig amúgy sem voltak nagy fagyok. A nadrág alá pedig vegyél harisnyát.

2014. aug. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
En meg futoszaron vagyok de nekem ezt mondtak.Ismerosom.Azt mobdta anya ha kifizetunk mindent kaphatok egyet
2014. aug. 26. 05:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!