Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Illik-e lovagolni egy santa...

Illik-e lovagolni egy santa lovat?

Figyelt kérdés
Szerintem egyaltalan nem, fuggetlenul attol, hogy honnan santa. Mert ha mar santa, akkor nem lesz teljes egyensulyban szerintem, nem tud megfeleloen terhelni mind a negy labara. Nyilvan, ha seteltatni kell, mert az a gyogyulasat segiti elo, akkor kezen lehet vezetni. Tehat: maradandoan vagy atmenetileg santa lovat be lehet-e fogni iskolalovagoltatasra? (Nyilvan csak az iskolalovakkal van pofajuk ezt megtenni, az otmillas sportloval nem...)

2014. szept. 23. 18:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én sem úgy értettem, hogy csak szimulál. Természetesen orvosi javaslatra tettünk mindent - orvosi felügyelet alatt is kezdtünk el vele dolgozni. Edzés előtt nagyon sokat szoktunk lépni, utána pedig laza vágta az ő saját tempójában. Versenyterhelést kaphat, és makkegészséges, mint a műtött lába 100% meggyógyult. Csak amivel műtötték, utána hajlamosak megszokásból is sántítani. És természetesen nem durván teszi, csak kicsit bök.

És még mielőtt továbbra is kiakadnátok, elmesélem, hogy a régebbi edzőm Némethy tanítvány volt, és neki is volt egy olyan lova, aki ügetésben kicsit sántított - így mindig az volt az utasítás, hogy a bírók előtt egyből lépésbe vegye fel. És azért, ha Némethy Tamás bácsi versenyeztette.....

2014. szept. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!