Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit éreztetek az első esés után?

Mit éreztetek az első esés után?

Figyelt kérdés

Ma, 2 hónap lovaglás után megvolt az első esésem. Elbukott a ló, és annyira rosszul esett, hogy képtelen voltam megfogni, így hát én is estem vele együtt. Nem ütöttem meg semmimet, nem fáj semmi, úgyhogy most nagyon megkönnyebbültem. Földről nézve félelmetesek az esések, de mikor estem egyáltalán nem féltem. Természetesen 10 másodperc múlva már újra a nyeregben voltam. Végre "túlestem" rajta, teljesen megkönnyebbültem. Ti hogy éreztetek az első esés után? Mennyire ütöttétek meg magatokat? Rögtön visszaültetek?

Minden válaszadónak meg a zöld. :)



2014. okt. 20. 19:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. 1 hónapja estem le először.A ló elcsúszott a sáros talajon.A csuklóm tört el.Bár nagyon fájt,de egy könnycseppet sem ejtettem.Hasonlóan hozzád én is (ha mondhatjuk így) örültem hogy megtörtént és megvolt az első esésem.remélem ha esem még már nem történik semmi bajom:)

Sok sikert a további lovagláshoz!:)

2014. okt. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
Nekem egyátalán nem fájt, nekem tetszett, mert nevettem rajta és az oktató is nevetett, nekem semmi fájdalmam nem volt pedig tudom, hogy lehetett volna. Egyébként ugrásból történt amikor megállt a ló az akadály előtt én pedig szép ívesen átrepültem az akadály felett.😃 Aztán persze megijedt mindenki de a lovat meg tudtam fogni és természetesen azonnal visszaültem és folytattuk tovább az ugróedzést. Semmi para nem volt és ez kicsit furán fog hangzani, de nagyon szeretek lóról esni.😃
2014. okt. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Mintha az egész lassítva lett volna. Pedig akik láttak azt mondták, hogy szinte "lepattantam" a lóról (kicsit megbokrosodott alattam). Utána nem kaptam levegőt... Nem ültem vissza. :(
2015. júl. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nekem iszonyuan fajt ess nem is ultem utana vissza meg masfel evig csak utana mert a kobakom az teljesen szetort es a fejem is betort meg a terdem eltort ugyhogy vissza se tudtam ulni
2015. aug. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!