Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovam hülyét csinál belőlem!...

A lovam hülyét csinál belőlem! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A lovam akár istállóból akár karámból hozom ki/vezetem be mindig eltépi magát és a 5-6 méterre levő fűhöz vágtázik. Nem tudom megtartani mert hatalmas ereje van és felcsapja a fejét;kifordul majd elvágtázik. Ha meg tudom tartani akkor meg rámfordul. Már félórákig vezetem be/ki a karámba. Próbáltam hivni féfit hogy ő talán majd meg tudja tartani de neki se sikerült;illetve rá is fordult a lovam. Az egyetlen megoldás a lenevelés lenne. Hogyan csináljam? (ezen kivül normális)

2014. okt. 28. 19:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Na most ha rövid számon vezeted ágaskodóval,nem tud rád fordulni.Mikor elkezd ficeregni,rögtön belerántasz a szájába,és nyugton marad.Akkor nem tud rád fordulni.
2014. okt. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!