Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hülyét csinál belőlem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

$zabessz kérdése:

Hülyét csinál belőlem egy srác mit tegyek?

Figyelt kérdés

Na az van , hogy megtetszett egy srác tökre elvoltunk.Minden órán együtt öltünk ,leveleztünk stb....De pár nap múlva bejelentette h ö egy másik csajt szeret.Teljesen kikészített,erre elkezdi h ne legyek szomorú mert vidáman vagyok szép.(Ha ez számít vmit azt is leírom h a másik csaj az ellenségem)Na aztán kérdeztem tőle h miért nem mondta az elején simán lekoptam volna róla vhogy.A válasza teljesen kiborított....Elkezdi ,hogy elfelejtette,és egy lány sose törődött vele így mint én ...De fuck off?!? Akk minek hülyített?? =///

Most azt se tudom h érdemes-e most már vele foglalkoznom....De egyszerűen nem bírom mert elégé bírtam/szerettem a srácot....Mit tegyek szerintetek?


2012. febr. 25. 08:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért =/
2012. febr. 25. 08:24
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, kiderül minden.
2012. febr. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De félek ,h nem szeret ='( Azért köszi megpróbálom ='(
2012. febr. 25. 08:35
 4/12 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok, 13, 14?

Nem kell tenned semmit, tényleg hülyít, tényleg nem szeret, meg is mondta. Nemhogy nem érdemes vele foglalkoznod, de nem is szabad ezek után.

2012. febr. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
14 És oké köszi =/
2012. febr. 25. 08:52
 6/12 anonim ***** válasza:
"Ellenség" le se tagadhatnád,hogy 14 éves vagy XD. Max utálhatod. Ezzel csak tartalékba tett, ha a másikkal nem jönne össze. Vagy ostoba mint a szellemi fogyatékos fatuskó.
2012. febr. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
"Minden órán együtt öltünk" :D:D:D Egyre durvábbak az iskolák.
2012. febr. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha kidobja a csaj majd megy vissza hozzád arra figyelj :D De a kedvünkért dobd ki mint macskát szarni<3
2012. febr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Minden órán együtt öltünk

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Bonnie és Clyde:DDD

2012. febr. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az elején mondtam h bocsi a helyesírási hibákért x"D És nem nem öltünk... (Sokáig szlovák suliba jártam és vhogy ez a Magyar nyelv nem megy x"D)
2012. febr. 25. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!