Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Megváltozott a lovam mi tegyek?

Megváltozott a lovam mi tegyek?

Figyelt kérdés

Nem rég kaptam meg az első lovamat, aki egy kisló, kanca.

Eddig minden rendben volt majd bekkantant és ha hozzá nyulok ill.simogatásnál súnyit 😞

Heveder huzásnál súnyit és oda akkar csipni .

Mit tudnék vele tenni ?


(Bocsi a helyesírási hibákért )


2014. dec. 25. 22:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Elotte rengeteg lonak voltam a feles tartoja amibol sok tapasztalat jott de vele valahogy nem megy ! Pedig gyonyoru es okos is csak emberutalitisze vagy
2014. dec. 26. 23:22
 12/16 anonim ***** válasza:

De hát a kérdésben azt írtad, eddig minden rendben volt, vagyis nem volt ilyen mindig. A lovardában bizonyára volt egy határozott lovász, oktató, aki az ilyen fent említett dolgait kordában tartotta, nálad viszont előjöttek.

Azért azt nem hagynám figyelmen kívül, hogy nyereghelyen van a baja, a csomó simán lehet egy korábbi törés maradványa, nem csoda, hogy jelzi, hogy a hevederhúzás számára kellemetlen.

2014. dec. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hat mikor megnesztuk akkor is sunyitott mikor simogattam de simogatasnal egy ido utan mar nem sunyitott csak nem tudom miert faj neki a hevedhuzas pont a merete es beepitett szor is van benne amitol puhabb de mig igysem birja a nyereg pontosan ra lett csinaltatva szovla valoszinuleg onnan de ott egy bok nyeregvolt rajta vagy hogy mondjak aminek nem volt markamraja szoval attol sem lehet torese
2014. dec. 27. 10:23
 14/16 anonim válasza:

Nem lehetséges esetleg, hogy vemhes?..

Nem ismerem a körülményeket vagy ahonnan hoztátok. Nekem akkor változott meg így a kanca amikor vemhes lett..

2014. dec. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem hiszem , de a biztonsag kedvert megnezettem egy allatorbossal a csomokat es egyeb altalanos vizsgalatot is
2014. dec. 29. 12:55
 16/16 anonim ***** válasza:

Kedves Kötözködő,


Egyrészt illik a kérdésre válaszolni, mint azt kérik is az oldalon. Másrészt diplomás etológus vagyok, most külföldön dolgozom 20 lóval, igen, azt hiszem, elmondhatjuk, hogy már láttam lovat. Szövegértelmezés: akkor kap jutalmat, ha nem mutatja az adott viselkedést. Nemcsak írni, olvasni is tudni kell!

2014. dec. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!