Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lyuk van a lovam nyakán?

Lyuk van a lovam nyakán?

Figyelt kérdés
Olyan problemam lenne, h ma kb egy fel centis szabalyos koralaku sebet talaltam a lovam nyakan, picit verzett es faj neki bevan dagadva.Korabban a marjanal talaltam egy ilyen sebet es sok trugyi kijott belele.Nem vagyok kezdo lotarto, de meg ilyennel nem talalkoztam.Korabban azt hittem, h toklasz, de mar ketelkedek benne.Baratnom szerint bagocs.Aki talkozo mar ilyennel tudna segiteni?
2014. dec. 27. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy megszúrta valami?
2014. dec. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sipoly?
2014. dec. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem szuras, ez teljesen szabalyos koralak volt es van neki pici urege is, mindha kivagtak volna.Kb ugy kell elkepzelni mint egy szivozalat es az beleszurtuk volna es kijott volna belole a bore :/ Dokival csak hetfon tudok beszelni. Sipoly az nem ilyen.
2014. dec. 27. 22:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Bármi is ez, ha trutyi van benne, akkor azt kezelni kéne. A gyógyszertárban tudsz venni hipermangánt, elmondják a használatát, de szimplán feloldod vízben és fecskendővel nyomd bele a lyukba. Az szépen kitakarítja belül. Állatorvosra azért lenne szükség, hogy tetanuszt kaphasson a ló, de azt mielőbb. Ha ugyanis mégiscsak szúrt seb, könnyen lehet tetanusz a vége.
2014. dec. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én az állatorvossal nem várnék, hanem kihívnám az ügyeletest. Addig meg fertőtlenítsd.
2014. dec. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van még ügyeletes állatorvos? Hol? Nálunk megszüntették az állatorvosi ügyeletet a megyében. Van még megye, ahol nem?
2014. dec. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is fertőtlenítsd.


6-os

Nálunk sincs állatorvosi ügyelet. Amikor beteg volt a kutyánk vasárnapi napon az volt a szerencsénk, hogy a helyi állatorvos volt olyan rendes, hogy fogadta az otthoni rendelőjében.

2014. dec. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!