Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyi idő múlva találtátok...

Mennyi idő múlva találtátok meg a lovatokra jól illeszkedő nyerget, és honnan?

Figyelt kérdés
És magát a lovat mennyi ideig kerestétek, mikor eldöntöttétek, hogy biztos lesz, és megvolt az ára?
2015. jan. 5. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Lovat egy hónapig, ráadásul télen. Kettőt néztem csak meg, mert olyan szar volt a felhozatal. Végül nagyon jó áron vettem, de nagyon messziről.


Nyerget egy hónap után találtam rá, de díjlovasat akartam, azt megint kerestem egy pár hétig. Összesen 9 nyerget próbáltam rá.

2015. jan. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A lovat kb 2 hónap keresgélés után találtam meg, már nem emlékszem pontosan, de 10-15-öt biztosan megnéztem, és 4-et kipróbáltam előtte.


Szerencsére az előző lovamra használt nyereg jó volt rá, de jobbat szerettem volna, viszont így nem volt sürgős. A legjobb barátnőm Németországból hozatott be nyergeket és azt árulta mellékesként, így folyamatosan volt 5-6 eladó nyerge, azok között találtam olyat, ami a lóra is jó volt és nekem is megfelelt. Aztán a ló "kinőtte" (3 évesen vettem és 5 éves korára annyira megváltozott, hogy már nem volt jó) ekkor szintén a barátnőm által választottam rá egy másikat. Ez most szerencsére jó, mert már felhagyott a nyereg árulással és nagyon sok nyerget próbáltam rá, mire találtam jót.

2015. jan. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!