Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi kell ahhoz hogy valaki meg...

Mi kell ahhoz hogy valaki meg tudjon tanulni lovagolni, illetve bárki meg tud tanulni? És ha igen akkor hogy kezdjen neki az ember? Jó érzés lovagolni? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Megszerettem a lovakat de csak egyszer ültem még lovon és nem nagyon emlékszek rá.átgondoltam és ha lehetőségem lesz rá megszeretnék majd tanulni lovagolni.csak nem tudom hogy kezdjek neki,mi kell hozzá. Szóval ha valaki tud a fenti kérdésekre válaszolni vagy hozzáfűzni valamit akkor azt írja meg. A válaszokat előre is köszönöm! 13/L :)

2015. jan. 31. 12:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó érzés lovagolni, mondjuk szerintem az összes lovas így van ezzel...Ha van rá lehetőséged lehet hogy először érdemesebb lenne lovas ismerőseidet elkísérni egy-két edzésre ahol kérdezgetheted mit hogyan csinál. Egyébként van egy-két hely ahol "lovászkodásért" cserébe egy-két ingyen órát vehetsz. De ha pest közelében laksz akkor írj privát üzenetet esetleg tudok segíteni. :)
2015. febr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
sajnos nincs lovas ismerősöm.és nem lakok pest közelében se. de azért nagyon köszönöm! :D
2015. febr. 2. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!