Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez a lovas fiukra is igaz?

Ez a lovas fiukra is igaz?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__lovak__6579716-lovas-..

Itt nem tul hizelgo leirasokat lehet olvasni a lovas lanyok tobbsegerol. En sajnos soha nem jarhattam lovagolni, de orulnek egy lovas fiunak, mert imadom a lovakat. De vajon ok is ilyenek?


2015. febr. 12. 12:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ilyen. Közvetlen vagyok és aranyos, meg persze jóképű, és szerény is. Magamon kívül nem sok lovas fiút ismerek, férfit már többet, de a lányokra oly' jellemző sznobizmus nem felfedezhető náluk.
2015. febr. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Te nem férfi vagy Jelekh??? :o Tehát 18 alatt?


Szerintem ez hülyeség, hogy a lányokra jellemző volna, hogy kialakul a sznobizmus...


Nyilván nagyon menő és drága helyen könnyebben találkozol olyan gazdag emberekkel, akiket nevezhetsz sznobnak, vagy érezheted úgy, hogy lenéznek (vagy akár ez valóban így is van, nem tudom), egy szerényebb helyen, egy tanyán, ahol nincs fedeles és mondjuk konténerben van az öltöző kialakítva, stb. oda nyilván nem fognak rongyrázó sznobok járni, se fiúk, se lányok.


Én pl. mindig olyan helyre jártam (saját ló - bértartás) ahol ridegtartás volt, alacsony árak, és hogy az alacsony árak ne a lovakra menjen rá a lovak kiváló ellátása mellett kb semmi nem volt, lepukkant nyerges, földút, retek hideg öltöző, stb, se mindig mindenki tök közvetlen volt. Az ilyen helyeken senkinek nincsenek milliós lovai.


(most is olyan helyen van a lovam, ahol nincs épület se, csak lakókocsi, na bumm, de ő a legszebb szénát kapja, nagy legelője van és remek kondija. egy lenézős sznob mikor megy ilyen helyre?)

2015. febr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem akartam ezt így reklámozni, de valóban csupán 12 esztendős vagyok...
2015. febr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
kamu
2015. febr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Huu jelekh egy 12 eves nem ír igy.. Vagy ha mégis annyi vagy akkor ne oktass ki senkit koszi puszi!
2015. febr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Szerintem fiúkra sokkal kevésbé jellemző, legalábbis ezt tapasztaltam. Felnőtt épp elméjű ember meg nem foglalkozik ilyennel. :)

2-es, én is jártam már lepukkant tanyákon. Ott is ugyanúgy megvoltak a sznob pi***k, ami társult az eget verő "parellista tudásukkal is"...ellehet képzelni. :)

Attól még, hogy apuci-anyuci telenyomja a zsebét nem feltétlen lesz az illető k***ög, de erősen jellemző sajnos.

Mindenki annyi idős amennyinek érzi magát. Jelekh kívülről a 80at, belülről pedig a 12őt súrolja. :)

2015. febr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Egyet értek az utolsoval foleg az utolsó 2 sorával! 😂😂
2015. febr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Kívülről inkább a 90-et, azt is kiloban.

Kedves harmincas a kioktatás ezek szerint korfüggő? Ha fiatalabb vagyok nálad kussoljak, ha meg idősebb te kussolsz? Vagy hogy működik? Most olyan bagoly mondja verébnek érzésem van egy kicsit...

De egyébként korántsem vagyok olyan szörnyű, mint ahogy az az írásaimból kiviláglik.

2015. febr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Okés . De nem vagy 12 eves! Hisz te irtad hogy : felnott létemre is sok meg a tanulni való! Es azt is irtad hogy a bátyjád acs. Egyreszt egy 12 eves nem ír igy o inkabb a vok cso meg ilyen szavakat használja... Tudjuk hogy felnott vagy! 😉

de azt meg kell hogy mondjam hogy én tenyleg azt hittem hogy lany vagy...😂

2015. febr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Az nem én vagyok, az én bátyám acélszerkezet konstruktőr egészen pontosan, de emlékszem a kérdésre, ahol volt ács rokonnal rendelkező hozzászóló is. Valamint nem feltétlen kor kérdése, mert én 12 évesen is hozzávetőlegesen így írtam. A sok olvasás a titok egyébként, de nem ilyen gyakoris szarokat, hanem szépirodalmat. Ajánlanám neked is, nem bántásból, de hidd el rád férne :) Szép napot!

Még egy gondolat a kérdéshez. Szerintem a lovas fiúk, férfiak azért kevésbé beképzeltek és elhivatottabbak, mert nem a trend miatt lovagolnak. Nem azért, mert, ha Dóri lovagol akkor én is, apámnak meg úgyis szakajtószámra van pénze. A hímnemű egyedeket (akiket én ismerek) az ilyen jellegű trendiség hidegen hagyja. na ezért lehet a lovikban több normális pasival (pl. velem :D )találkozni, mint fehérnéppel.

2015. febr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!