Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Arany Somlyó lovardával...

Arany Somlyó lovardával érdemes "megismerkedni"?

Figyelt kérdés

Szeretnék eltávolodni Pesttől és egy jó helyet keresek. Nem utolsó sorban western oktatással, komolyabb szinten.

Elsősorban attól szeretnék választ kapni, aki mostanság jár oda vagy legalábbis az elmúlt fél évben. Nem segít, hogy mi volt tízen éve. :)

Színvonal, közösség, lovak, edző, minden jöhet.



2015. márc. 14. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Mostanság is tömegnyomor van és sznobok, western oktatás szerintem nincs. Nem járok oda, csak rendszerese megyek el mellette lóval.
2015. márc. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Lovasok.hu-n a lovardák között láttam. Aszerint western versenyre felkészítéssel is foglalkoznak (bár számomra nem derül ki, hogy milyen szinten).

[link]


Köszönöm a választ.

2015. márc. 14. 14:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia én Pest közelében tudok pár jó westernes helyet! Ha érdekel írj privátot!
2015. márc. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem tudom mennyire értesz a westernhez, de nézd meg a hely vezetője és egyben az edző Roxi képét a facebookon. Oké, hogy ebből nem feltétlen kell ítélkezni, de szerintem ha egy western oktató és edző így lovagol és ezt még olyan jónak tartja, hogy kirakja a fb-ra profilképnek, akkor ne ott tanulj...:

[link]


Akkor már inkább a Határ Ranch Csomádon, bár azzal is vannak fenntartásaim, mert ott meg a lovak soványak...

2015. márc. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg teljesen jó hely, végre egy olyan lovarda, ahol annak ellenére hogy sok a lovas, nem futószalagos az oktatás!!
2015. márc. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Régebben oda jártam lovagolni! Nagyon jó hely barátságosak kedvesek csak ajánlani tudom! A pályáik is nagyon jól felszereltek. Nagyon jó hely:)
2015. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Segítőkészek,a lovaik csodásak nagyon jóp vannak tartva,az edzők nagyon jók minden jó!!!!Egy igazi lovarda!Az emberek kedvesek mindenben segítenek barátságosak
2015. dec. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!