Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lonyiro gepet erdemes...

Milyen lonyiro gepet erdemes venni?

Figyelt kérdés
100 ezer alatt. Nem valami hiper szuper gepre gondoltam hanem valami egyszerure. A lovan szore nagyon tomott ezert minden port felszed. Egyszeruen nem lehet tisztan tartani. Ahogy mondtam nekem eleg lenne egy egyszeru ami csak leturja a szort. Tavaszonkent hasznalnam.

2015. márc. 24. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Sajnos ami minőségi, az 100 ezer fölött van, de szerintem megéri. Ezeket nem kell évente lecserélni, mint az olcsóbbakat, a mieink (2 db) már elég régóta bírják. Mi egy évben kétszer nyírunk velük kb 10-15 lovat. Éleztetni persze kell, de a gép nem megy tönkre. Kisebb szervizelés szokott lenni, de az is olyan 2-3 évente, és általában azért, mert megsérül a zsinórja (valamelyik suta ló rálép, vagy hasonló). Ha esetleg bérelnél, vagy vennél egy ló porszívót (ne röhögj, ilyen tényleg létezik), azzal jól ki tudnád tisztínai belőle a port nyírás előtt.

2015. márc. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Loporszivo? Szort is kiszedi?
2015. márc. 25. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!