Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik lovardát válasszom?...

Melyik lovardát válasszom? TÖBB LENT! Kicsit hosszúra sikeredett de pls olvassatok bele.

Figyelt kérdés
Van egy lovarda ahova most járok de ott ugy van, hogy odamész és már fel van nyergelve a ló. De igazábol én úgy szeretném ezt a lovaglásos dolgot, hogy én csutakolom le. Szerintetek megkérjem a lovasedzőmet hogy lehetne - e ez így vagy menjek át egy olyan lovardába ahol az ugy megy hogy én csutakolom a lovat. De ezzel csak az a gond, hogy annyira szeretem azt a lovat akin nost lovagolok. Nagyon sok mindent megéltünk együtt. Ti hogy döntenétek?
2015. ápr. 21. 17:25
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Koszcsiii
2015. ápr. 21. 20:13
 12/12 anonim ***** válasza:
76%

Én úgy gondolom, hogy a lovazásnak úgy kéne indulnia, hogy megtanítanak lovat takarítani, legelőről "befogni", nyergelni, stb. Akárhol dolgoztam eddig, mindig úgy intéztem, hogy nekem ez ne vegyen el plusz időt a napjaimból. Inkább rászánok pár órát és alaposan elmagyarázom, minthogy naponta 200szor kelljen időt szánni rá. Egyébként is, aki ezt nem tudja megcsinálni, az a szememben csak egy divatlovas...Sajnos ez nagyon gyakori (és ez sokszor nem a lovas, hanem a lovarda hibája...).


Kérdésre visszatérve, simán kérdezz rá. Állj elé és mond meg, hogy szeretnéd megtanulni. Ha jó helyen vagy örülni fognak és segítenek, ha nem engedik szerintem tiplizz.

2015. ápr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!