Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek ezzel a dologgal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a dologgal? (hosszúra sikeredett, de légyszi olvassátok el)

Figyelt kérdés
Szóval...Van egy lány, akinek bejövök (szerintem).Suliba mindig oda jön hozzám köszönni, mindig mosolyog rám és nagyon sokszor rám ír facebook-on.Találkoztunk is már, elmentünk fagyizni, sétáltunk, hülyéskedtünk stb.Tegnap egész este vele beszéltem, és tökre megnyílt előttem. Nagyon sok mindent mesélt magáról, és ez jól esett, mert látom, hogy megbízik bennem. A probléma: Ő még csak 13 éves én pedig hamarosan 17 leszek. Egyébként elég érett a korához képest (külsőleg és belsőleg is). De engem még is nagyon zavar ez a korkülönbség... ha összejönnénk mindenki azzal piszkálna, hogy: "Pedo Maci!", meg hogy: "Miért nem a saját korosztályodból keresgélsz?" A válasz: Mert a korosztályom beli lányok 90%-ának idősebb pasi kell. Ja, és a javító intézetes dumát is lehet hanyagolni. -.-" Na mind1... úgy vagyok vele, hogy hanyagolom ezt a dolgot. Úgy is jön a nyár, a lányok jönnek-mennek. De egy gondolat még sem hagy nyugodni: Mi van, ha ezzel egy nagy lehetőséget hagyok ki? :/ A barátaim szerint ne érdekeljen mások véleménye, az a fontos, hogy szeressük egymást. Nem tudom mit csináljak.. Ötletek? Légyszi normális válaszokat írjatok, előre is köszönöm. :)
2012. máj. 29. 22:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha szereted akkor ne törődj másokkal.
2012. máj. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Komolyan: mások véleménye fontosabb számodra, mint az a lány? Mert ha igen, akkor bele se kezdj...
2012. máj. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

szerintem nem gáz,ismerek olyat aki egy 13 éves lánnyal jött össze ő volt 16,és most is együtt vannak.

Ez volt 3 éve

2012. máj. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nemszámít ez a korkülömbség!! :) 17 L
2012. máj. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igazándiból az a problémám, hogy mások kavarásai és beszólásai tönkre tudnak tenni egy kapcsolatot. És nem tudom, hogy ezzel a tudattal megéri-e bele kezdeni. Egyébként jogos, tudom, hogy hülye vagyok. :)
2012. máj. 29. 22:29
 6/13 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a válaszokat. :)
2012. máj. 29. 22:33
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha értelmes meg érettebb, mint 13 akkor nincs gond. A barátaid meg korukhoz képest nyomik, ha ezzel baszogatnak. Úgyhogy ne aggódj.:) Próbáld meg. Egyébként egy haverom kb egy éve egy 13 éves lánnyal jött össze. A srác 17 volt. A suliban őket mindenki piszkálta.. és emiatt tönkre is ment a kapcsolatuk, mert a lány hallgatott a piszkálódásra. De nyilván ő nem is volt megérve. Beszélj át vele mindent és szerintem próbáld meg:) 19/L
2012. máj. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz senkivel,lehet hogy csak irigyek a te boldogságodra
2012. máj. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"mások kavarásai és beszólásai tönkre tudnak tenni egy kapcsolatot"

Ha elég erős a kapcsolat, akkor nem. Bízni kell egymásban, akkor jöhet bármilyen kavarás. Szerintem érdemes megpróbálni.

2012. máj. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást, ez nagyon jól esik. :) Csak igen... ezeket a dolgokat meg kell beszélni, hogy ne tudja senki se tönkre tenni a kapcsolatunkat.
2012. máj. 29. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!