Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Létezik hogy egyszerűen van...

Létezik hogy egyszerűen van olyan ló akivel nem tudok dolgozni, nem jövünk ki?

Figyelt kérdés

Volt egy konkrét kanca akinek többször futottunk neki. A lovarda legnyugodtabbjának mondják, de alattam mégis hisztizik, rohan. Óra közben is át lettem ültetve egyszer, aki rá került vele semmi gondja nem volt és amelyikre én kerültem semmi sem történt, szépen dolgoztunk.

Kancákkal történik ilyen egyébként, nem mind, de nem egyel volt már ilyen, más lovardában.


2015. máj. 12. 21:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Simán lehet, múltkor én mentem elől az osztályban és mögöttem jött egy 20 év körüli lány, aki 1 éve heti 2x jár lovagolni és nem bírta irányítani a lovat, nem engedelmeskedett neki, folyamatosan megállt, ugrott alatta, irányítani meg végképp nem tudta és én ültem a híres lusta lovon és cseréltünk lovat és nekem sikerült:) nem ellenkezett, ment szépen:)
2015. máj. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
És ez mit bizonyít előző? Azt, hogy nem jöttek ki egymással? Nem inkább azt, hogy te jobban tudsz lovagolni, ő pedig nem tudta ellovagolni azt a lovat, mert kevés hozzá a tudása, illetve a ló is pontosabb segítségekhez van szokva és nem bírja, ha össze-vissza kalimpál valakinek a lába, meg kapaszkodik a szájába, stb.?
2015. máj. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Utolsó: 6x voltam lovagolni es o pedig legalabb 50x
2015. máj. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

ez mondjuk jelentős különbség valóban, de vannak olyan tehetségtelenek, akik kétszázadik alkalommal is sima ügetésben lefordulnak a lóról.


illetve több lóra jellemző, hogy gyerekekkel és kezdőkkel borzasztó normálisak, kezesek, akinél azonban éreznek némi tudást (és aki többet kér tőlük) azokkal kitolnak, ahogy lehet!

2015. máj. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen. Nem feltétlen,hogy nem illetek össze.A lovardába ahová járok volt egy póni aki mindenki alatt nagyon szépen ment alattam meg ugrált,bohóckodott de attól még szépen ment és élveztük/élvezte, hogy szórakozhat (persze nem engedtem ,hogy túlzásba menjen, korigáltam),és az edzőm mondta,hogy a tapasztalt lovasok alatt szeret szórakozni mert akkor rendesen lemozgathatja magát és nem kell tötyögősen a másik ló seggébe mennie.
2017. febr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!