Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vélemény erről a lóról?

Vélemény erről a lóról?

Figyelt kérdés
[link]

2015. júl. 30. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
1.220.000 -ért már 7 éves autót is kapnál. D:
2015. júl. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A fajtát fizeted meg nem a lovat jelen esetben. Nem értek a westernhez, de ez egy átlagos ló, nem túl erős hátsó lábakkal,gyenge csüdökkel . 7 éves és kiképzés alatt, mit csinált eddig? Mindenesetre nekem drága lenne egy hobbikinézetű lóért ennyiért lovat kapsz.
2015. júl. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha tapasztalt vagy, meg van a lehetőséged, hogy megfelelően kiképezd és később versenyezz vele, akkor lehet, hogy megéri, bár én is sokallom az árát ahhoz képest, hogy még képzés alatt van. Ha csak hobbi szinten kellene neked, akkor semmiképp sem ajánlom.
2015. júl. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek elkeseríteni,de nem ajánlatos...Drága!Nem hiszem hogy neked kéne ennyiért egy ilyen ló :/
2015. júl. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
Ezek téli képek... Most mi van vele? A másik, hogy tök jogos a kérdés, hogy mit képezgetnek még rajta?? Aranyos, értelmes fajta az appaloosa, de csak egy nagyobbfajta póni, azaz kinőhető, meg nem sportteljesítményt nem nagyon kell várni tőle. Még a westernben is szerintem problémát okozhat a mérete, mert a profi felnőtt egyszerűen nagy rá (ebben nem vagyok otthon, nálunk díjlovaglásban van egy, és a 12 éves kislány lassan kinövi..)
2015. júl. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok: sportteljesítményt nem nagyon.., bocs
2015. júl. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szerintem megéri, mert egy appaloosa lovat nem nagyon lehet találni umgeben fiatalon és enyi pénzért

És még ráadásul fajtiszta !!!

Es a lovasok.hu-n iszonyuan jó lovak vannak és érdemes megvenni őket!

2015. aug. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem adott ki képet úgyhogy túl sokat nem tudok róla mondani.

Szerintem drága bár mivel irányár még tudsz belőle alkudni.

Előnyök: tisztaérű apaloosa, jó korban van

Hátrány: belovaglás alatt 7 (!!!) évesen ilyenkor már versenyezni szokás. Nincs kép (nekem). Kicsit drága.

Mire szeretnéd használni? Mi a te véleményed a lóról?

2015. aug. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!