Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy tanitsam meg a lovamat...

Hogy tanitsam meg a lovamat az ugratásra?

Figyelt kérdés
Friz lovam van. Tudom hogy azzal nem szokás ugrani, de csak hobbiból szeretném, nem verseny szinten. még sosem ugrott. Mennyi időbe telhet neki hogy alapszinten megtanuljon ugrani? Kanca, 8 éves

2015. aug. 14. 22:33
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó:)
2015. aug. 17. 17:45
 22/32 anonim ***** válasza:
Gabi...nem biztos, hogy eltűnt...csak má' nincs hozzá idegzete... hobbi-válaszoló lett. :))
2015. aug. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
64 százalékos válaszoló: szívemből beszélsz, szóról szóra igazad van , én is így gondolom. Csak egyszer a lovon is látnám végre h ennyit tudnak mint amivel itt mindig dobálóznak !
2015. aug. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
17%
Mindegyik úgy veri a nyálát a rongyos 3 éves lovasmúltjára csak azt nem tudom honnan van ennek a sok kreténnek ennyi önbizalma.. Ez a baj Magyarországon a lovazással, dilettáns hülyéknek telik lóra aki meg ért is hozzá az van mély elnyomásban. ha nem akarsz fizetni edzőnek akkor csináld magad ahogy akarod, de akkor ne sírj 2 hónap múlva ha befejel a ló. Neked meg teljesen mindegy , úgysincs igényed a fejlődésre , az életbe nem fogod te ezt normálisan csinálni.
2015. aug. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
:)))) abba lehet hagyni az okoskodást, és kötődést, röhejes. Amugy már el is kezdtem a ló tanítását, gondolom most egyesek még idegesebbek:)
2015. aug. 17. 21:46
 26/32 anonim ***** válasza:
76%

Aha, szóval TI, személyesen, mint edzők/oktatók/tapasztalt ugrólovasok - mert nyilván azok vagytok, ha úgy érzitek, ledilettánsozhattok mindenki mást, aki válaszolni mer egy kérdésre - írjátok már le légy szíves, hogy ti hogyan kezdtek el ugratni egy lovat. Vagy hogy az egyetlen gyakorlati válasz miért is nem felelt meg. Mert ez volt a kérdés. Nyilván tudjátok.

Ha pedig nem tudjátok, akkor milyen jogon idiótáztok le bárkit is, aki válaszol (hozzátenném úgy, hogy azt sem tudjátok, hogy hogyan, milyen lovat lovagol)?

Tessék írni az óriási tapasztalatból származó válaszokat!

Ha pedig elképzelésetek sincs, akkor be lehet fogni. Válaszokat kéne írni, mert azt várja a kérdező, erről szól az oldal. Érveket, tapasztalatot. Mert neki VAN fejlődési igénye.

2015. aug. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 bogi0505 ***** válasza:

igaza van az utolsónak. és mi bajotok van azzal, ha egy lovasnak van önbizalma? és egyátalán miért kell lenézni ennyire a frízeket, mikor olyan gyönyörűek és szeretetre méltóak. Ha nekem egyszer lesz egy frízem, az életem álma, Szilaj a fríz mén, akkor majd megmuatom vele, hogy az ugratás frízeknél nem hülyeség. Miért kell lenézni őket? És egyátalán miért szekáljátok a kérdezőt? miért kell ennyire okoskodni????

Lehet hogy nincs lovam, de azért nekem is helyén valóaz eszem!!!!!!!

2015. aug. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 bogi0505 ***** válasza:

itt a bizonyíték, hogy a fríz jó ugró is tud lenni:

[link]

2015. aug. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 bogi0505 ***** válasza:

vagyis:

[img] [link]

2015. aug. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 bogi0505 ***** válasza:

mindegy...

csak írjtátok be:

friesian jumping és lesz egy csomó kép

2015. aug. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!