Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért van az, hogy az internet...

Miért van az, hogy az interneten a "lovas bukások" és hasonló címeket viselő videókban szinte mindig csak tinilányokat látni?

Figyelt kérdés

Itt van például ez a szőke kiscsaj is a szürke arab lóval:

https://www.youtube.com/watch?v=MWk3IYx4RhY

Annyira látszik, hogy a ló alatt áll a rangsorban, és abszolút nem tud bánni az állattal! A lovat meg inkább csak idegesíti. Minek erőltetni akkor a lovaglást, ha nem megy?


2015. aug. 19. 14:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%

Sziasztok!

Én nem vagyok híve az interneten való egymásnak esésnek mert, nyilván nem fogunk dűlőre jutni, de én továbbra is tartom magamat ahhoz a véleményemhez, hogy attól még, hogy ebben a videóban a csaj bénázásai vannak, nem lesz lóhoz nem értő hülye liba. Én nem állítottam, hogy hű, de okos vagyok és profi lovas, ilyet sosem állítanék magamról, csupán jogtalannak éreztem ennek a lánynak a becsmérlését, hisz ha megnézitek a többi videóját szerintem baromi ügyes és nem érdemli meg ezt a leszólást.

Én tényleg nem szeretnék vitatkozni veletek, csak úgy éreztem meg kell védenem magam, mert nem hiszem, hogy olyat írtam volna, amin miatt ezeket a válaszokat kellet kapnom.

Nem kell egyet érteni a véleményemmel, de ettől még nem fog megváltozni.

(ui. bárkivel szívesen találkozom aki megakarja nézni a lovaglásomat, írjatok privátban!)

2015. aug. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
79%

Utolsónak teljesen igaza van!!!

Amugy sincs semmi közötok hozzá hogy ki mit tesz fel az internetre és attól hgy ocsaroljatok ezt a lányt, se ő se ti nem lesztek jobb lovasok.

A lovaglast egy életen at tanulja az ember, ő dolga hgy fekteszi e a netre vagy nem.

Mivel az interneten van lehet róla mindenkinek velemenye mivel kozszemlere tette, de ha lehúzatok attol nem lesztek jobb emberek.

2015. aug. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Meddő vita. Szerintem a kérdező csak borzasztóan unta magát, ezért, mivel a videó alatt nem tudott hozzászólni a dologhoz - lévén, hogy nem magyarok diskurálnak egymással -, gondolta feldobja ide a magas labdát. Én személy szerint halálosan unom már, hogy egy-két videó és kép alapján megy a lovasok között a f***méregetés, és mások becsmérlésével nyugtatják magukat. Pfejj. Kinek inge, kinek nem.
2015. aug. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!