Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovas terapeuta hivatás?

Lovas terapeuta hivatás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kb.5 éve lovagolok. Most 11.es vagyok biosz kémia fakton.ezen a területen szeretnék tovább tanulni. 3-4es tanuló vagyok. A gyógytornász szakra gondoltam onnan mehetnék tovább lovas terapeutának. A kérdésem az lenne, hogy el lehet e helyezkedni ezzel a két szakmával mind itthon mind külföldön?
2016. jan. 28. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Külföldön megélhetést biztosíthat,itt csak fagyipénzt szedsz belőle sajnos össze.
2016. jan. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az elképzelés nem rossz, csak az a baj, hogy itthon igény lenne a terápiás lovagoltatásra, csak épp pénz nincs rá. Alkalmazottként nagyon nehéz elhelyezkedni vele, ha vállalkozol, akkor meg ugye van egy komoly beruházási költséged. Ha megveszed a lovad, képzed, vizsgáztatod (vagy már "kész" lovat veszel) nem kis pénz, aztán tarthatod, esetleg utaztathatod... stb stb. Csak épp örülsz, ha annyi bevételed van, hogy a költségeid fedezi nem ám keresni rajta.
2016. febr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!