Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csömöri Sportlovardáról mi a...

Csömöri Sportlovardáról mi a véleményetek? Esetleg tudtok edzőt onnan ajánlani?

Figyelt kérdés
2016. febr. 28. 11:33
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:

Sajnos nem vagyunk irigyek. A legtöbb Budapest közeli lovarda várólistás, csak megsúgom.

Sajna én ott lehúztam pár évet, mert nem tudtam a kiutazást megoldani. Volt is problémám elég, többször ordítottam, mint nem, amikor a ló kétnapos szarban állt a boxban. Nem kell a dajkamese.

De az is igaz, hogy lovasiksolának középszint, főleg mióta a Fülepi dobbantott.

10 pontos a takarmány? Köszi, hogy ma is megnevettettél :D

2016. márc. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
Irigyek vagyunk a gyufásdoboz méretű "nagy karámokra" :D Nem értem egy jól menő lovardának mi szüksége arra ,hogy noname oldalon bizonygasson. Az is elgondolkoztató,hogy ennyi negatív tapasztalattal rendelkező ember van ,mindenki irigy ? Sőt az összes kommentet a konkurens lovarda írta ,több regisztrációval !! Ejnye..
2016. márc. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim válasza:
Kedves "Lovarda szakértő"!Egy lovardában sem értem mért kell lehúzni éveket,ha ennyire rossz minden ahogy állítod.Úgy tudom innen nem igazán szoktak elvinni lovakat.Pár tolvajt,papír nélküli edzőt,nem fizető embereket kirúgtak,(a dagadt hazudozós Fruzsina és a kitartott balázska is erre a sorsa jutott)Az új edzők eredmènyes versenyzők mind.A tartás pedig nagyon méltányos.Nekünk 2 lovunk van ,értékarànyban verhetetlenek.Korrekt csapat.Sose mennénk innen sehová.A tartók többsége is így gondolja.Te meg a kehes lovaiddal szívjál jó levegőt màshol és pereskedjél bíróságon ha igaz a meséd!A lovarda 25 éve kitünően müködik
2016. márc. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
Azért elég egyértelmű hogy ki az aki abba a lovardába van... Mert egy emberen kívül mindenki rosszakat ír szerintem ez sokat elárul... Nyilván a szidott edzők tanítványainak az eredményeit is meg lehet nézni magukért beszélnek :-) de ez nem tartozik a kérdéshez. Szóval a lovarda nem jó én voltam ott versenyen TAVASSZAL . Kopogott a fedeles talaja... A fenti pálya olyan szar homokkal van megcsinálva hogy életveszélyes.
2016. márc. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
A tolnay írogatja ezeket a röhejes védőbeszédeket amúgy. Nekem is már írt,egyébként ez is mindent elárul. Nekik a "verseny múltú" edző a kókler ordibálós hisztérika nikike,akitől menekülnek a lovasok meg már 100 lovardában híre van,meg ezeregy helyről kidobták már még mielőtt odament volna.
2016. márc. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ki írogatja a védőbeszédeket, de annyi biztos: lehet, hogy vannak hibái a lovardának, de azért messze nem ez a leggázabb hely. Te viszont úgy állatod be :) Mindegy. Amúgy valóban fejlesztés alatt áll a hely, és a színvonal, ha lassan is, de azért növöget.


Az edzők/oktatók közül pedig egyedül az Andinak nincsen versenyzői múltja (ő amúgy is csak pici gyerekekkel meg nagyon kezdőkkel foglalkozik), a Niki mellett a Zsófi, az Orsi és ugye a Zsolt is nem két évet tolt végig a versenypályákon... és folyamatosan részt vesznek versenyeken a mind mai napig.

2016. márc. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim válasza:
Ez is egy vélemény.A miénk más.A névtelen pocskondiázásnak meg semmi értelme.Jól tetted,ha magadtól elmentél de gyanítom az egyik elküldött lehetszSok sikert a vándor lótartók táborában.Ennyi szakértelemmel csinàlj jobbat mint ez a lovarda!A mi alaptalan,sértett,névtelen fikázásunkat légyszives hagyd abba(balázska)Inkább hizlald fel lepzsztitott,kizsigerelt lovadat amiről már száz bőrt lenyúztál
2016. márc. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:

Gondolom én vagyok a szakértő.

Hála az égnek nem kehes a lovam, elküldve sem lettem, nekem mennem kellett. Amikor ott voltam is ez volt a véleményem. Egyáltalán nem azt mondom, hogy nincs sokkal rosszabb és, hogy a helyzet reménytelen, azt mondom ami van. Amit én látok, ami alapozott vélemény valamire, a lehúzott éveimre.

A te kis stílű hozzá állásod, a kehes lovamról és az elküldésről máris jellemzi, hogy a lovarda mely tárósságába tartozol, a putris csitrikébe.

Van egy véleményem, amit kifejtettem, nem rosszindulatú volt, csupán az én szemszögemből reális, te viszont merő rosszindulat vagy, ergo tuti a Zsolt egyik kis bérence, tán te is térdelsz a boxokban neki, akkor már vonjunk le következtetéseket, ha te is teszed.

Nekem semmi bajom az ott oktató csajokkal, a Nikit kifejezetten szeretem, a Zsófival sincs semmi bajom, még az Orsival sem, inkább az olyan kis parasztok miatt fos a hely, mint te magad.

10 pontos takarmány? Mondjuk 100-as skálán lehet.

Az a baj, hogy ahhoz is buta vagy, hogy visszafogd a véleményed, mert itt írjuk, és nem csak én a negatívat, amit majd másik is ezerrel olvasnak. Te vagy, aki a legjobban lehúzod a helyet ezzel a marhasággal.

Miért nem lehet benyelni? Ez a véleményünk, a tied meg más?

Senki, de senki nem mondta, hogy a világ legrosszabb helye, előnye is van, arról is volt itt szó. Miért nem mész ki inkább a zseniális helyedre lovagolni, vagy betérdelni a Zsolt elé?

Na viszlát okoska.

2016. márc. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
Én nem balázska vagyok, saját magunktól elmegyünk ,többek közt a niki miatt. Ócska szar lovardádba kend bele a farkad, saját magad lejáratod már itt is. Te nagy lovardaszakértő,aztán annyi eszed nincs h a pályát megboronáld..
2016. márc. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 m.nikki válasza:

Eddig nem kívántam foglalkozni, az engem érintő válaszokkal, de kicsit kezd unalmassá válni, hogy egyesek a nevüket nem vállalva szídnak másokat anélkül, hogy tisztában lennének a konkrét tényekkel. Az extra jól értesült írogatót kérdezném engem milyen több lovardából zavartak el? Cinkotáról? Annak nem épp lótartással vagy oktatással kapcsolatos háttere volt, de szerintem ehhez senkinek semmi köze immár 6 éve. Utána a lovam évekig egy helyen volt tartva, ahonnan egy új lehetőség miatt önként jöttem el megköszönve a Csillának az ott töltött éveket és lehetőségeket! Tehát?

Akinek nem tetszik az oktatási stílusom, annak nem kell hozzám jönnie. Senkinek nem tartanak fegyvert a fejéhez… A tanítványaim a tavalyi évben is igen szép eredményekkel szerepeltek, számos 1. hellyel, illetve egy OB 3. hely is közte volt.

Aki pedig lovardát szeretne váltani miattam biztos nagyon fog hiányozni , de legalább megtudjuk névtelenül ki is írogat…

A lovardát pedig mindenki ítélje meg maga. Sehol nincs olyan, ami tökéletes. Az hozza és tartsa itt a lovát, aki akarja, akinek nem tetszik az keressen másik helyet. A környéken messze nem ezt mondanám a legrosszabb helynek, sőt…

Névvel: Niki

2016. márc. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!